Zabawna wpadka w Google i na Wikipedii. Żart z szefa portalu TVP Info

642

Samuel Pereira jest ostatnio bardzo aktywny w sieci. Szef portalu TVP Info komentował m.in. ostatnie wydarzenia ws. Pegasusa. Teraz padł ofiarą żartu w Google i Wikipedii.

Zabawna wpadka w Google i na Wikipedii. Żart z szefa portalu TVP Info
Zabawna wpadka na wikipedii. Żart z szefa tvp info (PAP)

Samuel Pereira jest znanym w Polsce dziennikarzem i publicystą. Jego poglądy są bardzo jasne. W przeszłości związany był z dziennikiem Gazetą Polską Codziennie oraz portalem Niezalezna.pl, a także działał jako redaktor prawicowego czasopisma Fronda.

Obecnie jest szefem portalu TVP Info. Niedawno Pereira zabrał głos m.in. na temat Pegasusa ws. inwigilacji Romana Giertycha i Krzysztofa Brejzy.

Temat Pegasusa to iluzja, zasłona dymna. Ma przykryć tony akt, dowody, przelewy (Polnord), zeznania konkretnych ludzi o lewych fakturach i fabryce hejtu złożone pod rygorem odpowiedz. karnej do 8 lat więzienia (!). Nie wierzcie Brejzie i Giertychowi, nie dajcie się zamulić - napisał w niedzielę na Twitterze.

Żarty z Pereiry

O Pereirze jest także głośno z innego powodu. Ostatnio internauci postanowili zrobić sobie z niego żarty w wyszukiwarce Google i Wikipedii i do opisu "pieczeniarz" dodali jego zdjęcie.

Co znaczy to określenie? W opisie czytamy, że to człowiek mający skłonności do żywienia się cudzym kosztem, lubiący dobrze zjeść na cudzy koszy, darmozjad. W Polsce szlacheckiej ubogi krewny przesiadujący na "łaskawym chlebie" u zamożnej rodziny szlacheckiej.

Zobacz także: Huknął nie do obrony! Tą bramkę można oglądać godzinami (wideo)
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić