GGG| 
aktualizacja 

Umrze w więzieniu. Sąd nie miał litości. Potworna zbrodnia w USA

78

Sąd w Teksasie wydał wyrok w sprawie 32-letniej morderczyni. Transpłciowa kobieta przyznała się do winy. Skazana zabiła 20-miesięczną wnuczkę swojego partnera.

Umrze w więzieniu. Sąd nie miał litości. Potworna zbrodnia w USA
Morderczyni i jej ofiara (Policja, Archiwum prywatne)

W amerykańskim sądzie doszło do finału sprawy z 2018 roku. Wyrok za zamordowanie 20-miesięcznej dziewczynki usłyszała Shayla Angeline Boniello. Kobieta została skazana na karę dożywocia bez możliwości zwolnienia warunkowego przed czasem.

Do tragicznego zdarzenia doszło 3 grudnia 2018 roku. Służby ratunkowe otrzymały wtedy informację o dziecku, które nie reaguje. Niezwłocznie na miejscu pojawiło się pogotowie ratunkowe. Pomimo resuscytacji 20-miesięczna Patricia Ann Rader nie przeżyła. 32-latka została wtedy aresztowana za niedopilnowanie dziecka i narażenie je na niebezpieczeństwo.

Aresztowana przyznała się później do zamordowania dziewczynki. Patricia była wnuczką partnera Shayli. Kobieta opowiedziała, że zabiła ją w przypływie gniewu. Podczas kilkuminutowego ataku na dziecko, miała chwycić je tak mocno, że aż usłyszała łamanie kości.

Shayla urodziła się jako Shawn Vincent Boniello, jednak zmieniła swoją płeć. Prokuratorzy domagali się dla kobiety kary śmierci. Nie było to możliwe, gdyż okazało się, iż ta doznała urazowego uszkodzenia mózgu. Boniello przyznała się do morderstwa i zrzekła się wszelkich praw do apelacji.

Zobacz także: Komisja ds. pedofilii nie wyjaśni "pedofilii klerykalnej? "Nie zauważyło tego prawie 100 proc. dziennikarzy"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić