Sąsiedzi pokłócili się o kota. Dla jednego spór zakończył się śmiercią

11

Do tragicznej w skutkach strzelaniny doszło w miejscowości Umatilla w stanie Floryda. Clifford Anthony Bliss Jr. wpadł w furię, widząc, że kot sąsiada buszuje w jego ogródku. Natychmiast udał się do właściciela, grożąc, że zabije zwierzę. Wywiązała się kłótnia.

Sąsiedzi pokłócili się o kota. Dla jednego spór zakończył się śmiercią
Do strzelaniny doszło w w miejscowości Umatilla w stanie Floryda (zdjęcie ilustracyjne) (Getty Images)

Jak podaje ABC15, Clifford Anthony Bliss Jr. zapowiedział właścicielowi kota, że zastrzeli zwierzę. 41-letni James Arland Taylor Jr. zaczął prosić sąsiada, żeby zostawił jego pupila w spokoju.

Sąsiedzka kłótnia o kota zakończyła się śmiercią właściciela

Między sąsiadami wybuchła gwałtowna kłótnia. W pewnym momencie Clifford Anthony Bliss Jr. wyciągnął broń, a następnie oddał strzały do swojego sąsiada. Świadkowie tragedii podbiegli do ciężko 41-latka, pytając, czy wszystko z nim w porządu.

Nie, umieram – odpowiedział według świadków James Arland Taylor Jr. (Fox News).

Według ustaleń FOX 35 Orlando Clifford Anthony Bliss Jr. nie miał najlepszej opinii wśród sąsiadów. Bliss często wszczynał kłótnie z osobami mieszkającymi na tym samym osiedlu, nosił także przy sobie broń.

Głos na temat zdarzenia zabrał sierżant Paul Bloom, rzecznik Szeryfa Hrabstwa County. Bloom poinformował, że Clifford Anthony Bliss Jr. usłyszał zarzut zabójstwa drugiego stopnia. Został osadzony w areszcie bez prawa do zwolnienia za kaucją.

Jak podkreśla sierż. Bloom, nic nie usprawiedliwia zachowania zabójcy 41-latka. Policjant zwrócił uwagę, że Clifford Anthony Bliss Jr. mógł złożyć zawiadomienie do specjalnego urzędu, który zajmuje się rozpatrywaniem skarg na zwierzęta sąsiadów. Zamiast tego zdecydował się na atak z bronią i zabójstwo oponenta.

Zobacz także: Zobacz też: Dramatyczny atak w Norwegii. Sprawca użył w sklepie w Kongsberg łuku i strzał
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić