o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
SSŃ
|

Siekierą zamordował rodziców i 7-letniego brata. W sądzie zgrywał niewiniątko

75
Podziel się

Niewiarygodne, co wydarzyło się w jednym z rodzinnych domów w Ząbkowicach Śląskich. 18-letni wówczas Marceli C. miał z zimną krwią zamordować swoich rodziców i 7-letniego brata. Właśnie ruszył jego proces. W sądzie oskarżony o bestialską zbrodnię chłopak wyglądał jak niewiniątko - donosi "Fakt".

Siekierą zamordował rodziców i 7-letniego brata. W sądzie zgrywał niewiniątko
Przed sądem w Świdnicy stanął oskarżony o potrójne zabójstwo Marceli C. (PAP)
bEKvDhKJ

To była normalna rodzina - przynajmniej takie sprawiała wrażenie. 48-letni Tomasz i Katarzyna C. mieli trzech synów, mieszkali w ładnym domu, a dzieci zawsze chodziły zadbane - wynika z relacji świadków. Za zamkniętymi drzwiami domu w Ząbkowicach Śląskich doszło jednak do prawdziwej tragedii.

Przyznał się do zamordowania rodziców i brata

Dramat rozegrał się w 2019 roku. 18-letni wówczas Marceli miał być zazdrosny o uwagę, jaką rodzice poświęcali najmłodszemu bratu. Chłopak miał szczegółowo z wyprzedzeniem zaplanować swoją zbrodnię.

bEKvDhKL

Wybrał dzień, kiedy najstarszego z rodzeństwa nie było akurat w domu i poczekał, aż bliscy zasnęli. Wtedy uzbroił się w siekierę i poszedł do sypialni rodziców. Najpierw zabił ojca, potem matkę, a na końcu 7-leniego Kacperka - ustalili śledczy.

18-latek próbował zatrzeć ślady. Upozorował włamanie i ukradł 8,7 tys. zł. Podobno zamierzał za te pieniądze wyjechać z kraju. Próbował także spalić ubranie i schować narzędzie zbrodni. Policja jednak szybko przejrzała jego plan. Wkrótce chłopak przyznał się do winy i ze szczegółami opisał swoją zbrodnię.

W czasie zdarzenia 18-latek był poczytalny, nie znajdował się także pod wpływem żadnych używek. Jak twierdzi prokuratora, rodziców zabił dla pieniędzy.

bEKvDhKR

Marceli C. stanął przed sądem

W środę 13 października przed Sądem Okręgowym w Świdnicy rozpoczął się proces 20-letniego dziś Marcela C. Został oskarżony o dokonanie ze szczególnym okrucieństwem trzech zabójstw. Według śledczych kierował się motywacją zasługującą na szczególne potępienie.

Sędzia zdecydował wyłączyć jawność rozprawy ze względu na drastyczne szczegóły zbrodni. Na sali chłopak podobno wydawał się bardzo spokojnym i niepozornym człowiekiem. Marcelowi C. grozi dożywotnie pozbawienie wolności.

bEKvDhKS
Zobacz także: Kompletnie pijany rozbił auto o ogrodzenie i próbował uciec. Nagranie z monitoringu w Sopocie
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEKvDhLm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(75)
abcd
1 tyg. temu
"Ilekroć zezwalasz, by przestępstwo nie zostało właściwie ukarane, stajesz po stronie zła" Roger Scruton
PPB
1 tyg. temu
Pewnie zabronili mu grać w ps-a, mają za swoje
szk
1 tyg. temu
Rządzący Polską też wyglądają jak niewiniątka
bEKvDhLn
marks
1 tyg. temu
NORMALNA RODZINA A OJCIEC NIE ŻOŁNIERZ TYLKO DUŻY PRZEDSIĘBIORCA
ciek
1 tyg. temu
Przywrócić karę śmierci!
Polak
1 tyg. temu
Skoro to zrobił, to faktycznie poświęcali mu za mało czasu.
Robi
1 tyg. temu
Kolejne "dobre dziecko". Nauczony Robta ci chceta
Bimber
1 tyg. temu
To zabił dla pieniędzy, czy z zazdrości o uwagę na młodszego brata? Strasznie motacie ;)
To przez gry
1 tyg. temu
Na pewno myślał że da się zrobić "load game"
robi
1 tyg. temu
Podobno jego ojciec był żołnierzem zawodowym, a każdy żołnierz zawodowy ma zryty beret. ( byłem w wojsku 2 lata to wiem co piszę) W domu z pewnością gnębił psychicznie młodego, matka była za ojcem, no i coś pękło. Wszyscy żołnierzde zawodowi to ludzie z problemami, których w szkole każdy tłukł po głowie, potem poszli do woja, żeby poczuć sie silnym. Moim zdaniem, chłopak źle zrobił, ale winni byli rodzice !!!!! I to wam mówi tata trójki synów.
Gdzie sprawie...
1 tyg. temu
A dlaczego nie kara śmierci. Dlaczego musimy toto utrzymywać.
Hhh
1 tyg. temu
Czyli to już dorosły mężczyzna. Bandzior. Bo gdyby miał 17 latek to mówilibyśmy o nim jako o dziecku, niewinnym dziecku, które nie ma np pojęcia o seksie a widok np gołego penisa mógłby wywołać u takiego dziecka traumę na całe życie ....ale skoro ma o rok więcej a to już zwyrodnialec mężczyzna i bandzior ! Taka mamy logikę oparta tylko na wieku ....
Nika
1 tyg. temu
W takich sytuacjach jestem za stryczkiem ... nic już z niego nie będzie
bEKvDhLf
tata 10 latka
1 tyg. temu
U mnie w domu pieniądze leżą, i nawet 10 - letni syn ma do nich dostęp. Powiedziałem mu, że to są nasze wspólne pieniądze, i on też może wziąć i kupić coś, co mu jest potrzebne. Nie musi się nas ( rodziców) pytać. Okazuje się, że praktycznie mało co bierze, a jak weźmie na coś to resztę przynosi. . Dziecko powinno mieć równy dostep do pieniędzy, i nie można mu wydzielać jak dziadowi po 10 zł. A dziecko też jest człowiekiem i nie musi skomleć o pieniądze które są mu potrzebne.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić