Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Skandaliczne sceny na pogrzebie biskupa Janiaka. Wybuchła awantura

435
Podziel się:

Pogrzeb biskupa Edwarda Janiaka miał niespokojny przebieg. Skandaliczne sceny opisał "Super Express". Okazuje się, że nad grobem duchownego wybuchła awantura!

Skandaliczne sceny na pogrzebie biskupa Janiaka. Wybuchła awantura
Pogrzeb biskupa Edwarda Janiaka (PAP)

"Super Express" podał, że na początku mszy świętej ksiądz zauważał, że "wszyscy popełniamy grzechy" i "nikt nie jest bez winy".

Dlatego chcemy złożyć ofiarę eucharystyczną, żeby Bóg mu (biskupowi) odpuścił - mówił kapłan. - Wszyscy podlegamy ludzkim słabościom, nikt z nas nie jest bez grzechu. Polecamy księdza biskupa bożemu miłosierdziu - dodawał nieco później.

"SE" spostrzegł, że to skandaliczne słowa. Tym bardziej, że biskup Edward Janiak został ukarany przez Watykan za zaniedbania dotyczące nadużyć seksualnych.

Pogrzeb biskupa Janiaka. Dziennikarze zaatakowani!

Wspomniane źródło donosi, że tuż po pogrzebie grupa wiernych zaatakowała dziennikarzy relacjonujących uroczystość.

Zostaliśmy zaatakowani przez wiernych. Szarpano nas, próbowano wytrącić aparat - relacjonuje reporter "Super Expressu". - Do bardzo agresywnych zachowań doszło nad grobem Janiaka, tuż po konferencji prasowej biskupa Deca. Mówił na niej, ze biskup Janiak został skrzywdzony. Zapytaliśmy, czy w takim razie zarzuty kościoła były nieprawdziwe. Od pobicia uratowali nas inni wierni - dodał.

Pogrzeb biskupa Edwarda Janiaka odbył się we Wrocławiu. Duchowny spoczął na cmentarzu przy ul. Bujwida.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(435)
wzruszony
8 miesięcy temu
Do mądralińskiego-Jaki jesteś cynicznym człowiekiem.Czy aby człowiekiem? Pewnie wróciłeś z kościoła po komunii. Brzydzę się takimi bezmuzgowcami, Dzieci chciały żeby byli gwałceni przez Księży? Idź to chętnie może się załapiesz.
Dla mądralińs...
8 miesięcy temu
Ci co tutaj komentują źle, to są ofiary księży?. To dlaczego nie powiedziałeś jeden z drugim WTEDY ojcu i matce ,a może oni o tym wiedzieli i kazali synkom w ten sposób zarabiać .ooooo..?? tylko brałeś od nich pieniądze i dalej tam łaziles ,dlaczego trzymałeś to w tajemnicy ???, Kazdy wie dlaczego, bo dobre były pieniądze które ksiądz dawał a teraz dopiero jak już ich nie masz ,to zaczynasz szukać nowych źródeł dochodu wymyślając te brednie ?,no odpowiedz po co brałeś za te usługi pieniądze ????
katol
8 miesięcy temu
Dlaczego takich chowają we Wrocławiu, najpierw Zięba teraz Janiak. Oni wiedzieli o molestowaniu i nic z tym nie zrobili. powinni być pochowani gdzieś na odludzi i pod płotem.
Pepe
8 miesięcy temu
Mam nadzieję,że pod płotem.
badałem pod m...
8 miesięcy temu
EU charystia to jest andrut z mąki i wody czyli 7ydowska maca ,jakim trzeba być głupcem aby ktoś wierzył ,że to zamienia się po zjedzeniu w ciało ludzkie
moher
8 miesięcy temu
Przed nim sąd Boży , który jest nieomylny! Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie , a światłość wiekuista, niech mu swieci na wieki wieków. On już jest poza naszym osądem . maxyma rzymska nawet mówi:,,o umarłych nic , jak dobrze"! Jeśli sąd na ziemi się pomylił ,to na pewno sąd Bozy będzie ostateczny i sprawiedliwy.A zatem Ci co chcieli zakłócać uroczystości pogrzebowe...i manifestować swoje poglądy na ten temat powinni się zastanowić czy to właściwy czas i miejsce?
Wolna Polska
8 miesięcy temu
Jedynego którego powinno się wyszarpać z tego groby za to co zrobił jest pasożyt i okupant Watykański , Jankowiak jak i całe zidiociałe "duchowieństwo".
nemo
8 miesięcy temu
Słowa cytowane jako wstęp to nic innego jak formularz pogrzebu katolickiego drogi gryzipiórku, więc to nic szczególnego i tak tworzysz niepotrzebne sensacje ehh brak etosu dziennikarskiego
NO NO
8 miesięcy temu
I JAK MA NIE SZALEC KOWID BEZ MASECZEK .
tadzio z toru...
8 miesięcy temu
zgrzeszył no zgrzeszył a kto nie ma pokus
Filozof
8 miesięcy temu
„Religia gasi światło rozumu” …
Małpa w czerw...
8 miesięcy temu
Był bardzo bezpośredni do Kleryków zwracał się słowami "niech będzie pochylony" Amen.
Emerytka
8 miesięcy temu
Tacy są "miłosierni wierze" pseudokatolicy 👹👹👹
Zalatujacy
8 miesięcy temu
Odgrzewanie kotletów.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić