Śmiali się, kiedy to robili. Pies musiał być przerażony. Youtuber aresztowany

18

Youtuber postanowił, że gwiazdą jednego z jego odcinków będzie jego pies. Po opublikowaniu nagrania trafił do aresztu i usłyszał zarzuty znęcania się nad zwierzętami.

Śmiali się, kiedy to robili. Pies musiał być przerażony. Youtuber aresztowany
Gaurav Sharma przywiązał swojego psa do balonów z helem. (YouTube)

Gaurav Sharma, youtuber z Delhi w Indiach, postanowił zrobić w rzeczywistości coś, co dotąd można było zobaczyć tylko w bajkach. Nie był to jednak wesoły obrazek. Wręcz przeciwnie - Sharma przywiązał do swojego psa kilka balonów z helem, a ten po chwili poleciał w górę. Wszystkiemu przyglądała się matka youtubera.

Nagranie obejrzało wiele osób, szybko trafiło ono również i do obrońców zwierząt. Na komisariat w Delhi masowo zaczęły napływać zgłoszenia w sprawie znęcania się nad zwierzęciem na nagraniu. Głosy poruszające tę sprawę zaczęły napływać również z zagranicy.

Gaurav Sharma pod wpływem licznych komentarzy usunął nagranie i zamieścił przeprosiny na kanale. Stwierdził, że bardzo kocha swojego psa Dollara i bardzo o niego dba. Prosił, by nie oceniać go jako opiekuna przez pryzmat tego jednego incydentu. Ponadto podkreślił, że przed nagraniem zadbał o bezpieczeństwo psa.

Nagranie z przeprosinami pojawiło się przed aresztowaniem youtubera. Odbędzie się przeciwko niemu i jego matce, która pomagała w nagraniach, sprawa na podstawie sekcji 188, 269, 34 ustawy o okrucieństwie wobec zwierząt.

Zobacz także: Mandaty dla właścicieli psów. Nowe zasady od 10 kwietnia
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić