Rafał Strzelec
Rafał Strzelec| 

Śmierć Ukrainki na molo w Odessie. To drugi taki przypadek

Tragiczna śmierć Ukrainki w Odessie. Kiedy próbowała zrobić się zdjęcie na tamtejszym molo, rozegrał się dramat. Morskie fale porwały kobietę. W sieci pojawiło się nagranie z tego zajścia. To drugie takie zdarzenie w przeciągu miesiąca.

Śmierć Ukrainki na molo w Odessie. To drugi taki przypadek
Śmierć Ukrainki w Odessie (X, BuckarooBanzai)

Tragiczna śmierć Ukrainki na molo w Odessie. W sieci udostępniono nagranie pokazujące kobietę, która chciała sobie zrobić zdjęcie z burzliwym morzem w tle. Tak prozaiczna przyczyna doprowadziła do przerażających konsekwencji.

Na nagraniu, jakie pojawiło się w mediach społecznościowych widać Ukrainkę idącą na molo. Wiatr jest potężny, a wysokie fale uderzają w wysuniętą konstrukcję. W pewnej chwili widać, jak kobieta podchodzi do słupka i stara się utrzymać równowagę. Mija moment, gdy jedna z fal uderza i przewraca Ukrainkę. Gdy przechodzi kolejna, kobieta nagle znika, porwana przez spiętrzoną wodę.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Internauci są zbulwersowani śmiercią kobiety. Zastanawiają się, dlaczego dla zrobienia sobie zdjęcia, ryzykowała swoim życiem. "Ludzka głupota nie zna granic", "Przy takim morzu to nawet olimpijczyk by wymiękł", "Może pora ustawić jakiś znak" - komentują internauci.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Sezon turystyczny nad Bałtykiem. "Obecnie widzimy pewien odwrót"

Śmierć kobiety w Odessie. To drugi taki przypadek

To kolejna śmierć w takich samych okolicznościach. Na początku czerwca 20-letnia policjantka z Równego w trakcie przebywania na urlopie wykonywała zdjęcie na odeskim molo. Sytuacja również miała miejsce w chwili, gdy na morzy panował szkwał.

Podobnie jak w wyżej opisywanym przypadku, pierwsza fala powaliła kobietę na ziemie. Druga ją porwała - kobieta wpadła do wody. Wzburzone morze nie pozwoliło na uratowanie 20-latki. Policja uznała ją za zmarłą.

Odessa to miasto, które przed wojną było kurortem turystycznym. Wiele osób wybierało się tam na wakacje. Po inwazji rosyjskiej ruch turystyczny zdecydowanie zmalał, ale powoli ukraińskie społeczeństwo wraca do normalności sprzed konfliktu.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić