o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Anna Piątkowska-Borek
|

Protest Kobiet. Wojciech Cejrowski nie wytrzymał. Internauci oburzeni

316
Podziel się

Podróżnik Wojciech Cejrowski, znany ze swoich radykalnych poglądów, wypowiedział się na temat Strajku Kobiet i protestów, które rozpoczęły się w Polsce po ogłoszeniu decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji.

Protest Kobiet. Wojciech Cejrowski nie wytrzymał. Internauci oburzeni
Wojciech Cejrowski wypowiedział się na temat protestów w Polsce po wyroku Trybunału Konstytucyjnego (ONS, Daniel Wysocki)
bEJLbsdh

Wyrok TK w sprawie aborcji i protesty w Polsce. Wojciech Cejrowski komentuje

W Polsce od kilku dni sytuacja jest bardzo napięta. Gdy w czwartek 22 października ogłoszono wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji eugenicznej, którą uznano za niezgodną z Konstytucją, rozpoczęły się protesty. Teraz skomentował to znany podróżnik, Wojciech Cejrowski.

bEJLbsdj

Cejrowski o protestach w Polsce. Skandaliczne słowa

Piekło wyje i bluzga. Szatan szczeka pyskami swoich sług. Normalni ludzie, nawet wściekli, nie posługują się takim językiem - tymi słowami Wojciech Cejrowski zaczął swój komentarz w sprawie Strajku Kobiet i demonstracji, które przybierają na sile.

Cejrowski porównał protestujących do wrzeszczących podczas egzorcyzmów demonów.

bEJLbsdp
To, co słyszę na tych nocnych manifestacjach, brzmi jak wrzaski w trakcie egzorcyzmu. POD KONIEC, gdy demon wie, że zaraz musi odejść - napisał Wojciech Cejrowski na Facebooku.

Dostało się też politykom.

"Prawdziwa prawica" zaczyna się chować, wykręcać, lawirować, wycofywać - żeby tylko nie uronić z trudem uciułanych promili poparcia. Tanie, słabe, miękkie bolki. Pieski szukające smyczy - zauważa Cejrowski.
bEJLbsdq
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEJLbsdK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(316)
Narzeczony
10 miesięcy temu
Miałem narzeczoną ,byłem z nią na protestach .Usłyszałem jej okrzyki i język .Nie chce takiej żony.
Acerola
11 miesięcy temu
Dziękuję Panie Wojciechu za pańską bezkompromisowość i odwagę w wypowiadaniu się w wielu istotnych kwestiach etyczno-społecznych i nie tylko.Tak trzymać! W końcu Słowo Boże jasno mówi:"Niech wasza mowa będzie:Tak,tak nie, nie.A co ponadto jest, od złego pochodzi."Czasu niewiele zostało,albo wybieram Boga, albo tego drugiego...środka nie ma! Ku zdrowej przestrodze sobie i wszystkim, którzy uważają się za wierzących, a szczególnie wśród nich jest zapewne i wiele pań dziś na ulicy strajkujących o przeczytanie krótkich wytycznych nie pozostawiajacych złudzeń wskazówek z listu św.Pawła do Koryntian( 1 Kor 6, 1-11) A więc Boże nasz przymnóż nam wiary i rozumu, oraz pęd niecnych pożądliwości wyhamuj w nas Panie! byśmy nie zapadali na imtymną wsciekliznę,a przez to wszelkie stosowane antykoncepcje nie deformowały płodów ludzkich,i nie musiało dochodzić do rzezi niewiniątek! Pozdrawiam serdecznie i Szczęsć Boże Panie Wojciechu!
Waldi
12 miesięcy temu
Rany - jakie głupoty są wypisywane tak przez Cejlowskiego jak i w komentarzach. Pamiętacie strajk dzieci niepełnosprawnych z matkami w sejmie? Domagali się funduszy na godne życie i bezpłatną rehabilitację. I tego nie dostali. Ludzie są wściekli bo rząd i kościół to bizancjum a żąda produkcji kalekich dzieci nie ponosząc kosztów utrzymania ich i ich opiekunów konieczne nierzadko przez całe życie. Chcecie wtrącać się w czyjeś życie? To ponoście koszty tych decyzji razem z kościołem i PISem + 100 tyś za konieczność cesarskiego cięcia by wyjąć martwy płód czy milion za zgon matki z powodu głupoty proponowanych zmian + 5000 zł miesięcznie dla ojca dzieci które straciły w ten sposób matkę + 2000 na każde dziecko. Każda głupota kosztuje. A co z dziećmi niesprawnymi już urodzonymi. Wymagają opieki do końca życia i ich utrzymywania. 5000 na każde dziecko od natychmiast do końca życia. Chcecie przyjąć takie zobowiązanie Wy, państwo i PIS? To zrzucać się!!! Cejlowski też. Najpierw pomyślcie, pomóżcie dzieciom co już się narodziły. Głupoty wypisywać każdy potrafi ale wesprzeć setkami milionów miesięcznie już narodzonych to nikogo nie będzie - zwłaszcza kościoła z Rydzykiem na czele.
bEJLbsdL
1945_45
12 miesięcy temu
Najlepszy i najtrafniejszy komentarz jaki przeczytałem. Rozesłałem już do swoich znajomych. Brawo Panie Wojciechu!!!
1945_45
12 miesięcy temu
Święte słowa Panie Wojtku! Z Bogiem!
123
12 miesięcy temu
73 Polaków nie popiera zaostrzenia aborcji gdyby PIS wyszedł wtedy z tym postulatem nie wygrałby wyborów.
Dwunastubraci
12 miesięcy temu
Jak ludzie nawet wykształceni dają się nabierać, że Bóg istnieje przecież to wymysł po to by ogłupać ciemny lud i by wyciągać od nich pieniądze
Dwunastubraci
12 miesięcy temu
Ludzie przestańcie wierzyć w bajki. Katolicyzm to jedna z mitologii, jakich wiele na świecie
Nie
12 miesięcy temu
Głupi narodzie, nadal nie zrozumiałeś, że demokracja polega na tym, że naród sam wybiera rząd? Nikt nam tego nie narzucił, a że jednak większość źle wybrała... no cóż, takie zasady gry, o to chodzi w demokracji. Większość się cieszy, mniejszość wyje. Tak jest we wszystkich demokratycznych krajach świata. To co się obecnie dzieje, to żadna rewolucja. Robimy z siebie idiotów Europy obalając rząd, który sami wybraliśmy. Niektórych wręcz tak ponosi, że porównujom to z walkami solidarności przeciw komunistom. Gdzie są nauczyciele historii i czemu tego bezmózgom nie wytłumaczą? Coraz głupszy ten naród... no ale przynajmniej z siebie dumny.
Marzena
12 miesięcy temu
Przymusowo. Zaczac ogladac I propagowac wyswietlac w Szkolach na ulicach i dworcach film Nieplanowane To jest latwy projekt do zrealizowania i bedzie sutkowal wieksza swiadomoscia narodu
Mariola
12 miesięcy temu
Kompletny brak empatii dla spraw kobiet, waznych i z powaznymi konsekwencjami.
Normalna
12 miesięcy temu
Szkoda, że taki fajny i mądry facet zmarnował tyle czasu na związek z Pawlikowską. Może teraz miałby dzieci. Takie dobre geny się marnują. Szkoda.
Zmądrzałam
12 miesięcy temu
Panie Wojtku, jak kiedyś Pana nie lubiłam i nie doceniałam, tak obecnie jestem pana fanką. Uszanowanie wielkie.
bEJLbsdD
Piotr D.
12 miesięcy temu
S tymi wrzazgami ma pan racje. Slownik tragiczny.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić