o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Anna Piątkowska-Borek
|

Protest Kobiet. Wojciech Cejrowski nie wytrzymał. Internauci oburzeni

315
Podziel się

Podróżnik Wojciech Cejrowski, znany ze swoich radykalnych poglądów, wypowiedział się na temat Strajku Kobiet i protestów, które rozpoczęły się w Polsce po ogłoszeniu decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji.

Protest Kobiet. Wojciech Cejrowski nie wytrzymał. Internauci oburzeni
Wojciech Cejrowski wypowiedział się na temat protestów w Polsce po wyroku Trybunału Konstytucyjnego (ONS, Daniel Wysocki)
bDnXdiHV

Wyrok TK w sprawie aborcji i protesty w Polsce. Wojciech Cejrowski komentuje

W Polsce od kilku dni sytuacja jest bardzo napięta. Gdy w czwartek 22 października ogłoszono wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji eugenicznej, którą uznano za niezgodną z Konstytucją, rozpoczęły się protesty. Teraz skomentował to znany podróżnik, Wojciech Cejrowski.

Cejrowski o protestach w Polsce. Skandaliczne słowa

Piekło wyje i bluzga. Szatan szczeka pyskami swoich sług. Normalni ludzie, nawet wściekli, nie posługują się takim językiem - tymi słowami Wojciech Cejrowski zaczął swój komentarz w sprawie Strajku Kobiet i demonstracji, które przybierają na sile.
bDnXdiHX

Cejrowski porównał protestujących do wrzeszczących podczas egzorcyzmów demonów.

To, co słyszę na tych nocnych manifestacjach, brzmi jak wrzaski w trakcie egzorcyzmu. POD KONIEC, gdy demon wie, że zaraz musi odejść - napisał Wojciech Cejrowski na Facebooku.
bDnXdiId

Dostało się też politykom.

"Prawdziwa prawica" zaczyna się chować, wykręcać, lawirować, wycofywać - żeby tylko nie uronić z trudem uciułanych promili poparcia. Tanie, słabe, miękkie bolki. Pieski szukające smyczy - zauważa Cejrowski.
bDnXdiIy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(315)
Zatruty owoc
miesiąc temu
Panie Cejrowski po Pana owocach to nie poznaje, żeby Pan wydawał na świat dobre owoce
Tak chciały!
miesiąc temu
Dlaczego nie słychać głosów KONSTYTUCJA!?
OBŁUDA
miesiąc temu
Obłudnicy czy ze strony katolickiej, czy ze strony lewicowej i pan Cejrowski - to każdy jest zakłamanym obłudnikiem. Żadna strona nie ma stanowczej racji. Obrzucacie się wzajemnie błotem - a jesteście wszyscy siebie sami warci. Skończcie tę wojnę i dajcie ludziom żyć.
bDnXdiIz
dtgu
miesiąc temu
Pan Cejrowski chyba zapomniał ,ż e to papież Pius XII błogosławił Wermacht , zapomniał ,że wielu biskupów aktywnie wspierało NSDAP i SS robiąc tzw. heil , zapomniał ,że były modlitwy w kościołach za zwycięstwo Wermachtu , zapomniał ,że pierwszy międzynarodowy układ jaki zawarł Hitler to konkordat z Watykanem , to tylko mała cześć ogromnych grzechów kk - dlaczego Pan Cejrowski broni organizacji splamionej przez wieki krwią niewinnych ludzi ?
Wyjaśnienie
miesiąc temu
Wycie młodych ludzi jest efektem zaniedbań rodziców, dziadków, kościoła, przedszkola, szkoły, telewizje, internet oraz państwa w wychowywaniu porządnych obywateli. Te dzieci zostały skrzywdzone przez system - one nie wiedzą co czynią, bo wypaczone mają spojrzenie na świat. Nie wiedzą co to jest miłość, bo nikt im tego nie pokozał.
Najnowsze komentarze (315)
Acerola
2 tyg. temu
Dziękuję Panie Wojciechu za pańską bezkompromisowość i odwagę w wypowiadaniu się w wielu istotnych kwestiach etyczno-społecznych i nie tylko.Tak trzymać! W końcu Słowo Boże jasno mówi:"Niech wasza mowa będzie:Tak,tak nie, nie.A co ponadto jest, od złego pochodzi."Czasu niewiele zostało,albo wybieram Boga, albo tego drugiego...środka nie ma! Ku zdrowej przestrodze sobie i wszystkim, którzy uważają się za wierzących, a szczególnie wśród nich jest zapewne i wiele pań dziś na ulicy strajkujących o przeczytanie krótkich wytycznych nie pozostawiajacych złudzeń wskazówek z listu św.Pawła do Koryntian( 1 Kor 6, 1-11) A więc Boże nasz przymnóż nam wiary i rozumu, oraz pęd niecnych pożądliwości wyhamuj w nas Panie! byśmy nie zapadali na imtymną wsciekliznę,a przez to wszelkie stosowane antykoncepcje nie deformowały płodów ludzkich,i nie musiało dochodzić do rzezi niewiniątek! Pozdrawiam serdecznie i Szczęsć Boże Panie Wojciechu!
Waldi
4 tyg. temu
Rany - jakie głupoty są wypisywane tak przez Cejlowskiego jak i w komentarzach. Pamiętacie strajk dzieci niepełnosprawnych z matkami w sejmie? Domagali się funduszy na godne życie i bezpłatną rehabilitację. I tego nie dostali. Ludzie są wściekli bo rząd i kościół to bizancjum a żąda produkcji kalekich dzieci nie ponosząc kosztów utrzymania ich i ich opiekunów konieczne nierzadko przez całe życie. Chcecie wtrącać się w czyjeś życie? To ponoście koszty tych decyzji razem z kościołem i PISem + 100 tyś za konieczność cesarskiego cięcia by wyjąć martwy płód czy milion za zgon matki z powodu głupoty proponowanych zmian + 5000 zł miesięcznie dla ojca dzieci które straciły w ten sposób matkę + 2000 na każde dziecko. Każda głupota kosztuje. A co z dziećmi niesprawnymi już urodzonymi. Wymagają opieki do końca życia i ich utrzymywania. 5000 na każde dziecko od natychmiast do końca życia. Chcecie przyjąć takie zobowiązanie Wy, państwo i PIS? To zrzucać się!!! Cejlowski też. Najpierw pomyślcie, pomóżcie dzieciom co już się narodziły. Głupoty wypisywać każdy potrafi ale wesprzeć setkami milionów miesięcznie już narodzonych to nikogo nie będzie - zwłaszcza kościoła z Rydzykiem na czele.
1945_45
4 tyg. temu
Najlepszy i najtrafniejszy komentarz jaki przeczytałem. Rozesłałem już do swoich znajomych. Brawo Panie Wojciechu!!!
1945_45
4 tyg. temu
Święte słowa Panie Wojtku! Z Bogiem!
123
4 tyg. temu
73 Polaków nie popiera zaostrzenia aborcji gdyby PIS wyszedł wtedy z tym postulatem nie wygrałby wyborów.
Dwunastubraci
4 tyg. temu
Jak ludzie nawet wykształceni dają się nabierać, że Bóg istnieje przecież to wymysł po to by ogłupać ciemny lud i by wyciągać od nich pieniądze
Dwunastubraci
4 tyg. temu
Ludzie przestańcie wierzyć w bajki. Katolicyzm to jedna z mitologii, jakich wiele na świecie
Nie
4 tyg. temu
Głupi narodzie, nadal nie zrozumiałeś, że demokracja polega na tym, że naród sam wybiera rząd? Nikt nam tego nie narzucił, a że jednak większość źle wybrała... no cóż, takie zasady gry, o to chodzi w demokracji. Większość się cieszy, mniejszość wyje. Tak jest we wszystkich demokratycznych krajach świata. To co się obecnie dzieje, to żadna rewolucja. Robimy z siebie idiotów Europy obalając rząd, który sami wybraliśmy. Niektórych wręcz tak ponosi, że porównujom to z walkami solidarności przeciw komunistom. Gdzie są nauczyciele historii i czemu tego bezmózgom nie wytłumaczą? Coraz głupszy ten naród... no ale przynajmniej z siebie dumny.
bDnXdiIr
Marzena
miesiąc temu
Przymusowo. Zaczac ogladac I propagowac wyswietlac w Szkolach na ulicach i dworcach film Nieplanowane To jest latwy projekt do zrealizowania i bedzie sutkowal wieksza swiadomoscia narodu
Mariola
miesiąc temu
Kompletny brak empatii dla spraw kobiet, waznych i z powaznymi konsekwencjami.
Normalna
miesiąc temu
Szkoda, że taki fajny i mądry facet zmarnował tyle czasu na związek z Pawlikowską. Może teraz miałby dzieci. Takie dobre geny się marnują. Szkoda.
Zmądrzałam
miesiąc temu
Panie Wojtku, jak kiedyś Pana nie lubiłam i nie doceniałam, tak obecnie jestem pana fanką. Uszanowanie wielkie.
Piotr D.
miesiąc temu
S tymi wrzazgami ma pan racje. Slownik tragiczny.
Najlepszy
miesiąc temu
Panie Cejrowski,jesteś Pan Najlepszy.niema lepszego.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić