o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Aldona Brauła
|

Strzelanina we Francji. Nie żyje 16-latek, kilka osób rannych

27
Podziel się

Z soboty na niedzielę w dzielnicy Aubiers na północy Bordeaux we Francji doszło do strzelaniny. Zginął 16-latek, a cztery kolejne osoby zostały ranne. Policja prowadzi w tej sprawie śledztwo.

Strzelanina we Francji. Nie żyje 16-latek, kilka osób rannych
(Twitter)
bDJYLRkl

Do strzelaniny doszło w nocy z soboty na niedzielę w biednej dzielnicy Aubiers na północy Bordeaux. Policja przybyła na miejsce tuż przed północą.

Po zablokowaniu całego kwartału funkcjonariusze znaleźli 16-latka z poważnymi ranami postrzałowymi. Młody człowiek został przewieziony do pobliskiego szpitala na ostry dyżur, ale jego życia nie udało się uratować - przekazuje AFP.
bDJYLRkn

Starcia nastolatków z policją

Do strzelaniny doszło w jednym z budynków. W środku znaleziono jeszcze dwóch nieletnich, również z ranami postrzałowymi. Obecnie są oni hospitalizowani, a ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Zobacz także: Taksówkarz w Zakopanem. Mówi, ile miał kursów w sylwestra

Na policję zgłosiło się później jeszcze dwóch nastolatków z ranami postrzałowymi. Poprosili mundurowych o pomoc. Zostali już przesłuchani w związku ze strzelaniną.

bDJYLRkt

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie zdarzenia, ale póki co odmawia komentarzy. W sylwestra w Aubiers doszło do starć młodzieży z policją. Zdewastowano przystanki tramwajowe i autobusowe, strzelano do funkcjonariuszy i odpalano w ich stronę race.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDJYLRkO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(27)
Duch
2 miesiące temu
Kolejny francuz z importu wraca do Allaha. Koniec wycieczki.
Nikt6
2 miesiące temu
Kolorowi się bawią.
black
2 miesiące temu
dla ścisłości - w czarnej dzielnicy
bDJYLRkP
ZXC
2 miesiące temu
Ależ sensacja.Normalny dzień w Francji
Pacjent
2 miesiące temu
Francja ubogadza się kulturowo na grubo.
Najnowsze komentarze (27)
dick
2 miesiące temu
A jakiej rasy ci ranni? Jak n ie piszą to znaczy ze ...............biali !
Gibki
2 miesiące temu
Wystarczy zguglować co to za dzielnia to Aubiers. Dla zainteresowanych zmianami społecznymi we Francji polecam komedie z de Funesem: Żandarm i Policjantki (to rok 1982) - pokazuje 'zacofaną' i ksenofobiczną Francję.
franca
2 miesiące temu
jak to Ahmedy do siebie strzelały? to takie spokojne ludzie
filthpurger
2 miesiące temu
i dobrze, porządek publiczny w Demokracji trzeba utrzymywać, bez kompromisów
puh9puh
2 miesiące temu
przcie tam jest tak codziennie a w sylwestra podpalono tysiące aut w paryżu i okolicach, moi znajomi co tam mieszkają mówią że to się dzieje co kilka tygodni...
sabbath
2 miesiące temu
"Do strzelaniny doszło w nocy z soboty na niedzielę w biednej dzielnicy Aubiers na północy Bordeaux." BIEDNA DZIELNICA, to teraz tak się to nazywa ?
Da pis
2 miesiące temu
A w Polszu jakiś pijany młodzieniec znalazł się po 2 dniach na polu, pijani kierowcy kasują się na drzewach, frajerzy,rodzice tak opiekują się dziećmi, że urywamim ręce od petard itd..... spójrzcie na swoje kartoflisko, ponad 5000 ludzi popełnia tu rocznie samobójstwo tak jest różowo.
Adam
2 miesiące temu
Ciemni i bezowi bawia sie na calego w kalifacie francuskim :))))
bDJYLRkH
Inya
2 miesiące temu
Selekcja naturalna. Pożądana. Kolor skóry, wyznanie, nie ma znaczenia. Głupota jest obecna wśród różnych grup etnicznych, wyznawców, narodów.
Paulina
2 miesiące temu
To oznacza, że we Francji potencjalni terroryści nie mają żadnego problemu ze zdobyciem broni automatycznej. Idą do ziomali z gangów i w kupują.
hmm
2 miesiące temu
Ciekawe że nic nie piszą o naszych rodowitych wypadkach świątecznych (a było tego co niemiara) ,ale jak zawsze lepiej pluć i wytykać palcem innych...
da da
2 miesiące temu
Że tu będzie bredzenie o inżynierach z Afryki, trochę nieudolnym językiem polskim było jasne. A kto miliony tych inżynierów wypędził z Syrii bombardując ich miasta i niszcząc ich domy?
wolny
2 miesiące temu
Nie dotyczy to praworzadności Francji bo to jeszcze nie obywatele francuscy. Narzie jeszcze czekają i korzystają z francuskiej wolności. Zamknąć tych zabawowych nie ma gdzie. Należy przenieść ich do Polski w ramach relokacji ale razem z dziewczynami.
ValdLee
2 miesiące temu
Żle to się skończy dla Europy !
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić