Jan Manicki
Jan Manicki| 

Suczka na śliskim lodzie. To nagranie podbija YouTube'a

16

Zimową porą dobrze jest pojeździć na łyżwach. Psy mają jednak trochę utrudnione zadanie, muszą bowiem koordynować wszystkie cztery łapy. Okazuje się jednak, że wcale nie przeszkadza to niektórym z nich znakomicie odnajdywać się na lodzie.

Suczka na śliskim lodzie. To nagranie podbija YouTube'a
Suczka o imieniu Rosie dała niecodzienny popis na lodzie. (Facebook)

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, jak pies próbuje przedostać się przez oblodzone podwórko do swojej właścicielki. Suczka o imieniu Rosie wywołała uśmiech na twarzach tysięcy internatów, gdy Ci zobaczyli jak zwierzę próbuje zapanować nad ślizgającymi się łapami. Mimo to, suczka z gracją pokonuje metry dzielące ją od jej pani.

Niecodzienne nagranie. Pies biegnie do swojej właścicielki po oblodzonym podwórku

Film został zamieszczony w środę 3 lutego na facebookowym profilu schroniska Gray Face Acres Senior Dog Rescue. Nagrała go właścicielka zwierzęcia, Laura McCoy. Mieszkająca w Westminster w stanie Maryland kobieta podzieliła się zarejestrowanym przez siebie nagraniem z pracownikami placówki, z której adoptowała suczkę.

Na nagraniu słychać, jak właścicielka woła psa po imieniu. Suczka ma problemy z utrzymaniem równowagi. Na ten widok opiekunka nie może powstrzymać się od śmiechu.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Suczka "doskonali technikę jazdy na łyżwach". Internauci zachwyceni

Niecodzienne popisy Rosie skomentowali pracownicy schroniska. Podkreślono, że w trakcie "występu" ma na sobie piękny czerwony kubraczek. Dodano, że wspaniałe są także długie nogi psa, przypominające te u jeleni.

Nie przestawaj ćwiczyć, Rosie! Świetnie Ci idzie! – zwrócili się do suczki we wpisie pracownicy schroniska.

Nagranie bardzo rozbawiło także internautów. Część z nich zauważyła, że to znakomity trening. Jedna z osób napisała również, że suczka jest niezwykle piękna.

To urocze, że jej się udało! Misja zakończona powodzeniem – ocenił jeden z użytkowników.

Roczna Mabaya przeszła metamorfozę w psim SPA! Pudelek szuka dla niej domu

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić