Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Szczyt niedorzeczności w TVP. Aż trudno uwierzyć, że ten pasek to nie żart

57
Podziel się

"Opozycja chce islamizacji Polski?" - taki pasek pojawił się w "Wiadomościach" TVP. Aż trudno uwierzyć, że to nie żart. Autor materiału robił wszystko, by łączyć totalnie przypadkowe fakty.

Szczyt niedorzeczności w TVP. Aż trudno uwierzyć, że ten pasek to nie żart
Szokujący pasek w TVP (TVP)
bEUNNJKJ

"Wiadomości" znów zaskoczyły. Tym razem przynajmniej część widzów z pewnością mocno zszokował pasek zapowiadający reportaż Krzysztofa Nowiny-Konopki. Brzmiał on "Opozycja chce islamizacji Polski?".

Materiał pojawił się w niedzielnym wydaniu programu. Widzowie usłyszeli bardzo skomplikowaną odpowiedź na wspomniane pytanie.

Według narracji Nowiny-Konopki opozycja upomina się o godne traktowanie imigrantów i domaga się, aby im pomagano, tylko po to, aby zdestabilizować kraj - zauważa teleshow.wp.pl.
bEUNNJKL

W materiale wypowiadał się prof. Piotr Jaroszyński z KUL. - Próbują zdestabilizować sytuację w Polsce. Szukają różnych sposobów albo je tworzą i to, co się dzieje, wykorzystują - mówił.

"Wiadomości" twierdzą, że opozycja jest bardzo cyniczna, bo tak naprawdę nie zależy jej na niczyim życiu. W tym momencie przytoczono wątek aborcji. Inny ekspert mówił, że politycy opozycji z jednej strony "wylewają łzy nad dziećmi imigrantów", a z drugiej głoszą "bardzo radykalne hasła dotyczące aborcji".

Aborcja, eutanazja, realizacja postulatów środowisk LGBT, otwarcie na islamską nielegalną emigrację. Za tym wszystkim od lat stoją te same środowiska - mówił reporter "Wiadomości".
bEUNNJKR

Prof. Grzegorz Kucharczyk z PAN doprecyzował, kim są wspomniane środowiska. Mówił, że politycy opozycji zachowują się jak "rewolucjoniści", którzy chcą "zacząć budować świat od nowa".

Szokujący materiał "Wiadomości". Opozycja chce się do nich upodobnić?!

W "Wiadomościach" stwierdzono też, że opozycja chce, by Polska upodobniła się do krajów Zachodu, takich jak Francja czy Holandia. Zauważono, że w tych państwach burzy się kościoły, prześladuje katolików, a ponadto budowane są nowe meczety.

W materiale pojawił się też wątek dżihadu i LGBT. Próbowano umiejętnie połączyć różne, totalnie przypadkowe fakty. Widzowie mieli prawo odczuwać zdezorientowanie.

bEUNNJKS
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUNNJLm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(57)
Psikus
4 dni temu
Gdzie ten dziennikarzyna z TVP znajdzie później pracę?
Żenada
2 miesiące temu
No tak a może ja opowiem wam historyjkę która jest Prawdą.... TVP1 kłamie, przekręca fakty, puszcza filmiki propagandowe ze związkiem radzieckim oraz Deutsche Reich 😂. Pokazują uścisk dłoni Tuska i Putina. Z przed wielu wielu lat 😂. Bo chce islamu w Polsce? A może chcą zaopiekować ludźmi a później zdecydować co z nimi zrobić. Bo ogólnie nie wiem jak wy ale ja lekko z 5 razy płakałem nad ich losem. Powiem wam ludzie tak, za dobrze wam się żyje. Nie macie pojęcia czym jest głód, chłód oraz śmierć. Zapomnieliście jak was hitlerowcy traktowali.... Jak gazowali ludzi i robili z nich abażury, peruki, mydło... Naziści wtedy zasłaniali czystością rasową i mein campf. My zasłaniamy to że kilkaset osób wprowadzi islam u nas w kraju 😂. Nikt idiotom nie każe wysyłać ich do roboty u nas w kraju nikt nie zmusza by im meczety budowano. Ale kurwa mać traktujcie ludzie po ludzku a nie gorzej jak zwierzęta, bo te przynajmniej chlew mają i ciepło i nie są głodne. Przestańcie zachowywać jak buraki świnie i chamy... Bo nas podobny los będzie czekał na granicy niemieckiej czy innej i co wtedy będziemy mówić... Kolejne znęcanie się nad Polakami przepraszam nad biednymi, ciemiężonymi Polakami? Ale ja tu widzę sporą ilość hipokrytów. Życzę wam z całego serca takiej gehenny, oby inni mieli dla was wtedy serce a nie traktowali tak jak wy ich traktujecie... Wsyt się przyznać że jest Polakiem, tak bardzo ans nienawidzą za granicą. A to ciężko a praca naszego rządu który swoje złodziejstwo i kolesiostwo umieją jedynie na Tuska rzucać na uniję czy na kogokolwiek byle nie na siebie 😂. Nasz rząd jest żałosny a elektorat głupi tępy i naiwny. Wystarczy wam pokazać filmiki. Z osłami i odcinaniem głów i już wszystko wiecie 😂. Pozwalać nie okłamywać publicznej telewizji, która od czasu Kurskiego po botoxach nie moiw prawdy i przekręca fakty. Hańba dla TVP1 to jest teraz telewizja dla niedorozwiniętych. Komunistom też tak mózgi prano przez telewizję przymusowe kino radio i td. Efekt do ten pory świry obwieszone medalami emeryci spacerują chwaląc Lenina i stalina (morderców wielu rosyjskich i polskich oficerów gdzie rosyjskich białoruskich i ukraińskich wystrzelono w ilosci ponad 2.5 miliona osób. A my ciągle krzyczymy o Katyniu. U nich nigdy nie odnajdą tych zabitych i pójdzie to w niepamięć 😅. Chcecie by u nas było tka samo? A proszę bardzo. Tylko co będzie jak zostaniecie z niczym z długami kryzysem i politykami pławiący i się w luksusach 😂. Zastanówcie troszkę nad sobą i nad tymi idiotami zakłamanymi z rządu 🖐️
Nie inaczej
2 miesiące temu
Opozycja na czele z ich guru Tuskiem wszystko zrobi, byleby po trupach rządzić krajem. Az ciarki przechodzą na samą myśl. Czy ci nieudacznicy nie widzą, jak sami siebie kompromitują? Ta partia - to cyrk na kółkach, a ich guru Tusk wszystko zrobi, zawrze pakt z diabłem /patrzy z Niemcami/ byleby przehandlować Polskę Niemcom. Tusk obnaża się coraz bardziej i coraz bardziej poniża samego siebie i przyjdzie mu podkulić ogon i skryć się pod opiekuńcze skrzydełka Angeli.
bEUNNJLn
Dzinga
2 miesiące temu
Śmiałem się z Korei ale teraz mi nie jest do śmiechu u nas to samo propaganda cyrk i kabaret w jednym
Robin
2 miesiące temu
i bardzo trafnie ten pasek został zobrazowany bo opozycja chce wpuścić tych emigrantów do pl i UE wbrew polskiej racji stanu tak ja też przyznaje TVP info rację bo to prawda.
RAF
2 miesiące temu
Widzę tylko jedną nieścisłość w tym pasku. To nie opozycja tylko banda płatnych zdrajców. Prawdziwa opozycja nawoływałaby do obrony granic przed barbarzyńcami z Afryki i Azji.
Jebac tvn
2 miesiące temu
Jak najbardziej chce. Ci co przyjeżdżają jakiej sa wiary.Co się dzieje na zachodzie w Europu.Wam się tlenowskie parowy wydaje ze Polacy nie podróżują
ewq
2 miesiące temu
nie wiem co gorsze islamizacja, czy ukrainizacja
Patriota
2 miesiące temu
Wszystkie narodowości jak przyjadą do Polski zazdroszczą nam porządku i spokoju a PO chce by w Polsce było jak w Niemczech, we Francji, w Belgii czy Holandii. Ludzie naprawdę tego chcecie???
Tentyptakma
2 miesiące temu
A ja chętnie oglądam. Wychowałem się na takich serialach komediowych, jak "Zmiennicy" czy "Alternatywy 4". Uważam, że "Wiadomości TVP" to godna kontynuacj powyższych. Także, alleluja i do przodu!
Lukaku
2 miesiące temu
A TVN i KO sa jedynymi ktorzy mowia o POLEXIT, tego jakos nie widza? Z reszta, 0 dialogu w tym kraju/spoleczenstwie, brak krearywnego I otwartego podejscia dla racjonalnego rozwoju kraju, I obywateli. Kiedy wszyscy zrozumiemy, ze to nasza bunczucznosc jest glownym powodem kloaki w ktorej musimy egzystowac? Trzeba zmienic ppdejscie do zycia, do innych ludzi I do nas samych. Z powaznych rzeczy jak chocby z polityki robi sie zalosny muppetshow...
Zenek
2 miesiące temu
TVN ma dużo więcej żartów na temat Polski i Polaków .....
6666666666
2 miesiące temu
No I tacy właśnie finansują przygłupów od zagłuszania swój swego zawsze będzie bronił
bEUNNJLf
Haha
2 miesiące temu
Chcieliście pisu i tej idiotycznej demagogii dla ciemnoty TO MACIE
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić