Majówka 2021 w Zakopanem. Szokujące sceny na Krupówkach [NAGRANIE]

350

Nie po raz pierwszy w trakcie trwającej pandemii koronawirusa na Krupówkach w Zakopanem pojawiły się tłumy. Młodzi ludzie zorganizowali wielką imprezę na świeżym powietrzu. Większość z nich nie miała maseczek. Policja? Nie reagowała, co można zobaczyć na nagraniach, które trafiły do sieci.

Majówka 2021 w Zakopanem. Szokujące sceny na Krupówkach [NAGRANIE]
Tłumy na Krupówkach (WP)

O incydencie na Krupówkach pisze między innymi serwis wiadomosci.wp.pl. Podkreślono, że uczestnicy sobotniej imprezy w większości nie przestrzegali reżimu sanitarnego.

Bawili się około godz. 22:30 i śpiewali piosenki disco polo. Gdy plenerowa impreza rozkręcała się na dobre, w stronę imprezowiczów ruszyły dwa radiowozy.

Na ich widok część turystów uciekła, część natomiast zaczęła skandować wulgaryzmy w stronę funkcjonariuszy i wykrzykiwać hasło "Do domu!". Policja nie podjęła interwencji. Tuż po tym, jak policjanci odjechali, zabawa była kontynuowana - relacjonuje Wirtualna Polska.

Krupówki. "Nie zareagowali na roztańczone tłumy"

O sobotniej dyskotece na Krupówkach możemy przeczytać również w "Tygodniku Podhalańskim".

Żałuję, że wyłączyłam komórkę w momencie, gdy nadjechała policja. Bo nic się nie stało, nie zareagowali na te roztańczone tłumy, po prostu przejechali w dół Krupówkami - informuje czytelniczka tygodnika.

Także w tym przypadku podkreślono, że większość osób łamała pandemiczne zasady. W wielu przypadkach nie było ani maseczek, ani dystansu społecznego.

Zobacz także: Wielka feta w Zakopanem. Turyści znów imprezują, a policja nie reaguje
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić