Tajemnicza śmierć starszego mężczyzny. Zatrzymano 13-latkę

13

Zatrzymano 13-latkę, która mogła mieć powiązania ze śmiercią starszego mężczyzny z Łodzi. Ustalono, że oboje się znali. Sprawą zajmuje się prokuratura.

Tajemnicza śmierć starszego mężczyzny. Zatrzymano 13-latkę
Policja zatrzymała 13-letnią dziewczynę. (Pexels)

Do tragicznego zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu. 22 listopada w zaroślach przy ul. Cegielnianej w Łodzi, znaleziono zwłoki 62-letniego mężczyzny - przekazuje "Express Ilustrowany".

13-latka zatrzymana w sprawie śmierci mężczyzny

62-latak znaleziono niedaleko jego domu. Miał rozległy uraz głowy, który prawdopodobnie był przyczyną śmierci.

Prokuratura Rejonowa Łódź Górna nie wyklucza udziału osób trzecich. W sprawie zatrzymano już 13-letnią dziewczynę. Wiadomo, że nastolatka i zmarły znali się.

Śledczy nie wykluczają, że 62-latek tuż przed śmiercią spędzał czas z nastolatką. Dziewczynę wkrótce po zatrzymaniu przewieziono do ośrodka opiekuńczego, a następnie przesłuchano. Policja nie wyjawia jednak treści tych zeznań. Nie podaje także dokładnych okoliczności śmierci mężczyzny.

Wyniki sekcyjne nie dają jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, co było przyczyną śmierci mężczyzny. Mógł do niej doprowadzić rozległy uraz głowy, a także wychłodzenie organizmu. Czekamy na wyniki badań toksykologicznych, które pozwolą stwierdzić, czy 62-latek w chwili śmierci był pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających. - informuje Krzysztof Kopania, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi.
Zobacz także: Emocje po wyroku TK. Lubnauer zwraca uwagę na szczegół
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić