Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Tak Jarosław Kaczyński żyje na kwarantannie. Ma wszystko

15

Wicepremier i prezes PiS Jarosław Kaczyński trafił na kwarantannę. Paparazzi natomiast obserwują jego dom. Udało się zrobić kilka migawek, które ukazują, jak teraz żyje polityk.

Tak Jarosław Kaczyński żyje na kwarantannie. Ma wszystko
Jarosław Kaczyński na kwarantannie (Getty Images)

Zdjęcia spod domu Jarosława Kaczyńskiego pojawiły się na stronie internetowej "Faktu". Tabloid relacjonuje, że wicepremier i prezes PiS może liczyć na pomoc.

Ma w swoim otoczeniu osoby, które dostarczają mu niezbędne produkty do domu. Czynią to osoby ochraniające tego wpływowego polityka. Torby pełne zakupów są przynoszone pod same drzwi Kaczyńskiego.

Na zdjęciach widać, że ochroniarz, który przywiózł zakupy, przestrzegał wszelkich zasad sanitarnych. Na twarz założył maseczkę, a na jego dłoniach pojawiły się rękawiczki.

Kaczyński na kwarantannie. Miał kontakt z osobą zakażoną

Jarosław Kaczyński trafił na kwarantannę w dniu 19 października (poniedziałek). Stało się tak dlatego, że miał kontakt z osobą zakażoną.

Zastępca rzecznika PiS Radosław Fogiel donosił, że wicepremier czuje się dobrze. Ponadto informował, że Kaczyński swoje obowiązki "w miarę dostępnych możliwości będzie realizował z domu".

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić