o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Robert Czykiel
|

Taniec z Gwiazdami. Bogdan Kalus nadal czeka na wynik testu na koronawirusa

0
Podziel się

Bogdan Kalus może być zakażony koronawirusem i dlatego nie wystąpił w ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami". Popularny aktor na razie czeka na wynik testu.

Taniec z Gwiazdami. Bogdan Kalus nadal czeka na wynik testu na koronawirusa
Bogdan Kalus i Lenka Kliment czekają na wynik testu na koronawirusa (Facebook)
bDgACrat

Kilka dni temu media obiegła informacja, że niektórzy uczestnicy "Tańca z Gwiazdami" przebywają na kwarantannie. Pojawiło się podejrzenie, że mogą być zakażeni koronawirusem. Dlatego w niedzielnym programie zabrakło trzech osób.

Taniec z Gwiazdami. Trzy osoby wciąż czekają na wyniki testów

W najnowszym odcinku nie wystąpił Bogdan Kalus z partnerką Lenką Kliment. W domu został także Jan Kliment. Wszyscy czekają na wyniki testów na obecność koronawirusa.

bDgACrav

Głos zabrał Kalus, który na razie nie ma żadnych objawów i czuje się dobrze. W "Super Expressie" pożalił się na to, że w stresie wciąż czeka na wynik testu.

"Taniec z gwiazdami": byli parą w życiu i na parkiecie

Ciągle nie mam wyniku. Co ja mam na to poradzić, że taki mamy system w kraju. Nawet jeśli wynik będzie ujemny, nie wiem, czy będę mógł wrócić. Bardzo bym chciał, ale nie dostałem żadnych informacji od produkcji - mówi aktor.
bDgACraB

Pozostali uczestniczy "Tańca z Gwiazdami" mieli więcej szczęścia, bo szybko otrzymali wyniki. We wszystkich przypadkach testy potwierdziły, że nie mają koronawirusa.

bDgACraW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić