Robert Czykiel| 

Taniec z Gwiazdami. Bogdan Kalus nadal czeka na wynik testu na koronawirusa

0

Bogdan Kalus może być zakażony koronawirusem i dlatego nie wystąpił w ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami". Popularny aktor na razie czeka na wynik testu.

Taniec z Gwiazdami. Bogdan Kalus nadal czeka na wynik testu na koronawirusa
Bogdan Kalus i Lenka Kliment czekają na wynik testu na koronawirusa (Facebook)

Kilka dni temu media obiegła informacja, że niektórzy uczestnicy "Tańca z Gwiazdami" przebywają na kwarantannie. Pojawiło się podejrzenie, że mogą być zakażeni koronawirusem. Dlatego w niedzielnym programie zabrakło trzech osób.

Taniec z Gwiazdami. Trzy osoby wciąż czekają na wyniki testów

W najnowszym odcinku nie wystąpił Bogdan Kalus z partnerką Lenką Kliment. W domu został także Jan Kliment. Wszyscy czekają na wyniki testów na obecność koronawirusa.

Głos zabrał Kalus, który na razie nie ma żadnych objawów i czuje się dobrze. W "Super Expressie" pożalił się na to, że w stresie wciąż czeka na wynik testu.

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami": byli parą w życiu i na parkiecie
Ciągle nie mam wyniku. Co ja mam na to poradzić, że taki mamy system w kraju. Nawet jeśli wynik będzie ujemny, nie wiem, czy będę mógł wrócić. Bardzo bym chciał, ale nie dostałem żadnych informacji od produkcji - mówi aktor.

Pozostali uczestniczy "Tańca z Gwiazdami" mieli więcej szczęścia, bo szybko otrzymali wyniki. We wszystkich przypadkach testy potwierdziły, że nie mają koronawirusa.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić