Tata dziewczyny osobiście ich o to poprosił. Wstrząsające nagranie z Afryki

380

Dyrektor nigeryjskiej szkoły koranicznej został zawieszony po tym, jak internet obiegły nagrania, na których widać, że uczniowie są brutalnie karani. Na jednym z nich czterech mężczyzn chłostało młodą kobietę na oczach tłumu.

Tata dziewczyny osobiście ich o to poprosił. Wstrząsające nagranie z Afryki
Mężczyźni brutalnie bili młodą kobietę (Twitter)

Media społecznościowe obiegło szokujące nagranie z Nigerii, które wywołało publiczne oburzenie. Widać na nim czterech młodych mężczyzn brutalnie bijących młodą kobietę przedmiotami podobnymi do patyków.

Uczennica klęczy i próbuje zasłaniać głowę rękami. Uderzenia są na tyle mocne, że spada jej hidżab.

Szokujące słowa ojca uczennicy

Ojciec dziewczyny powiedział BBC Pidgin, że zaaprobował chłostę. Powiedział, że był zdenerwowany, gdy zobaczył klip, na którym jego córka rzekomo pije alkohol. Poręczył za szkołę w stanie Kwara i podkreślił, że ukończyło ją ośmioro jego dzieci.

Poinformowałem szkołę o incydencie i osobiście poprosiłem, aby ukarali ją w odpowiedni sposób i nalegałem, abym był obecny, kiedy to zrobią – powiedział ojciec.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Uczniowie i uczennice zostali oskarżeni o picie alkoholu. Zaprzeczają temu, mówiąc, że na przyjęciu urodzinowym spożywali jogurt.

Na innym nagraniu widać młodego mężczyznę leżącego płasko na ziemi. Można usłyszeć jego krzyki w czasie chłosty, ale uderzenia wydają się być jeszcze silniejsze, gdy krzyczy.

Kary wymierzali inni uczniowie na polecenie nauczyciela. Szkoła broni swoich działań, ponieważ twierdzi, że kary zostały wydane za zgodą rodziców. Stwierdzono również, że biczowanie jest zgodne z prawem islamskim. Lokalne władze zawiesiły jednak dyrektora placówki.

Zobacz także: Potrącenie 74-latka w Lubienie. Szokujące zachowanie gapiów

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić