Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
GGG
|

Testy na COVID-19. To może być rewolucja

5
Podziel się:

To rozwiązanie może okazać się rewolucyjne w walce z koronawirusem. Jedna z firm zaprezentowała wizualizację automatu, w którym będzie można kupić test na koronawirusa.

Testy na COVID-19. To może być rewolucja
(Getty Images)

Portal "New York Post" informuje o prawdziwej rewolucji na rynku automatów. Od kilku lat można zaobserwować różnorodność tego typu maszyn w wielu miejscach w Polsce. Oprócz tradycyjnych batoników czy napojów gazowanych można kupić też w nich leki bez recepty, a ostatnimi czasy środki do dezynfekcji i maseczki ochronne. Pewna firma postanowiła pójść krok dalej i rozpocząć sprzedaż testów na koronawirusa.

Firma Wellness 4 Humanity wprowadza na rynek automaty z testami na koronawirusa. Maszyny pojawią się w Nowym Jorku, Los Angeles, San Francisco, Bostonie i Dallas w Stanach Zjednoczonych już w tym miesiącu. Koszt jednego zestawu wyniesie 149 dolarów, czyli nieco ponad 550 złotych.

Osoba, która zakupi test, będzie testować swoją ślinę. Produkt będzie oklejony opłaconą i gotową do wysyłki etykietą kurierską. Próbkę będzie należało przesłać do partnerskiego laboratorium. Wynik otrzyma się w ciągu 48 godzin. Przedstawiciel firmy przekonuje, że testy te mają 99% dokładności. W przyszłości sprzedawane mają być testy antygenowe, które dostarczą wynik w 15 minut.

Automaty mają zrewolucjonizować rynek testów na koronawirusa. Takie zapewnienia przekazali przedstawiciele Wellness 4 Humanity. Podobne maszyny zostały już zainstalowane na Uniwersytecie Kalifornijskim w San Diego. Włodarze uczelni wprowadzili darmowe testy dla studentów.

Te automaty stanowią kamień milowy w pomaganiu Amerykanom w łatwiejszym dostępie do szybkich i bardzo dokładnych testów COVID-19 - powiedział współzałożyciel i dyrektor generalny Wellness 4 Humanity Lian Nguyen Pham.
Zobacz także: Czy ozdrowieńcy powinni być szczepieni? Prof. Simon: "Nie ma przeciwwskazań, żeby podbić poziom przeciwciał"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(5)
Jkl
rok temu
Ludzie nie chcą robić testów, to wpadki na genialny pomysł podnoszenia statystyk. Na 100% większość tych „testów” pokarze wynik dodatni, aby lepiej schodziły szczepionki i żeby jeszcze dalej ciągnąć ten Cow ID owy teatrzyk.
Tttt
rok temu
Proszę kiosk z Amantadyną. Lek tańszy niż test.
obs
rok temu
Panie profesorze! podbić to można komuś oko,podbić jakiś kraj żeby go zniewolić lub podbić u szewca obcas,lecz nigdy nie ,,podbijamy,, odporności.Podnosimy ja ,pobudzamy ją stymulując szczepionkami !!!
JFK
rok temu
Już widzę te tłumy po zakuo testu na nic ludzie już się pomału budzą z tego kłamstwa
Jamina
rok temu
Miałam robiony test w USA w październiku 2020 r. i raczej robiłam go sobie sama. Pani w aptece przez okienko będąc w samochodzie podała bagietkę opakowaną i instruowała po kolei czynności , które sama sobie robiłam. Czyli wyjmujemy z opakowania bagietkę i wkładamy do nozdrzy, najpierw do jednego otworu i do drugiego otworu tą samą bagietką. po dwóch dniach przysłany wynik negative. W Polsce mój mąż miał robiony test w grudniu, wpychanie głęboko za oko badyla i teraz nie może uspokoić kataru, ciągle leje mu się z nosa. Przed robieniem testu powinno się wziąć imię i nazwisko osoby wykonującej, aby później można było domagać się odszkodowania i pociągnięcia do odpowiedzialności.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić