aktualizacja 

Dramat na lotnisku w Peru. To selfie poznał cały świat

76

Para pasażerów samolotu, który zderzył się z wozem strażackim na lotnisku w Peru poruszyła serca internautów. Ocalali pasażerowie opublikowali w mediach społecznościowych jedyne w swoim rodzaju selfie z rozbitą maszyną w tle.

Dramat na lotnisku w Peru. To selfie poznał cały świat
Para zrobiła selfie zaraz po zderzeniu (Facebook)

Katastrofa samolotu w stolicy Peru wywołała ogromne poruszenie. 18 listopada po południu na międzynarodowym lotnisku w Limie samolot Airbus A-320 linii Latam przy pełnej prędkości startowej, chwilę przed wzbiciem się w górę, wpadł na znajdujący się na pasie wóz lotniskowej straży pożarnej. Na pokładzie maszyny przebywało 102 pasażerów. Po kolizji w samolocie wybuchł pożar, a wszyscy pasażerowie i członkowie załogi zostali bezpiecznie ewakuowani i nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Niestety zginęło dwóch strażaków, a jeden trafił do szpitala.

Wszystko stało się bardzo szybko, na sekundy przed startem usłyszałem przeraźliwy huk i zobaczyłem płomienie - cytuje jednego z pasażerów BBC.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Klęska PO i PiS. "Ludzie tego nie rozumieją"

Na niespodziewany pomysł wpadła para pasażerów, która została ewakuowana z płonącej maszyny. Ocalali postanowili utrwalić traumatyczny moment aparatem telefonu. W konsekwencji do mediów społecznościowych trafiło selfie, na którym delikatnie uśmiechnięci kobieta i mężczyzna pozują wraz z rozbitym samolotem. Zarówno ubrania, jak i twarz pasażera miały na sobie pianę gaśniczą.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

"Też zrobiłbym sobie selfie"

Fotografia pary podbiła media społecznościowe. Tego typu zdjęcia są niezwykłą rzadkością. Wielu internautów nie mogło uwierzyć, że para po wyjściu z samolotu zrobiła sobie selfie. Po opublikowanym na Facebooku zdjęciem pojawiło się ponad 241 tysięcy reakcji oraz 5,4 tys. komentarzy.

Jak to możliwe? Tam mogło dojść do ogromnej katastrofy - napisał internauta.
Gdyby mi zdarzyła się taka sytuacja to pewnie też zrobiłbym sobie selfie i rozesłał rodzinie, żeby wiedzieli, że jestem cały i zdrowy - stwierdził komentujący.
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić