Anna Piątkowska-Borek
Anna Piątkowska-Borek| 
aktualizacja 

Tragedia na jeziorze Zwiniarz. Nie żyje małżeństwo

12

Warmińsko-mazurskie. Do tragedii doszło w okolicach Łążyna (gmina Lubawa). Z jeziora Zwiniarz wyłowiono ciała dwóch osób. Okazało się, że było to małżeństwo lekarzy z Iławy.

Tragedia na jeziorze Zwiniarz. Nie żyje małżeństwo
Na jeziorze Zwiniarz zginęły dwie osoby (zdjęcie poglądowe) (Pixabay)

Jezioro Zwiniarz. Dwie osoby utonęły

Tragiczny finał poszukiwań dwojga lekarzy z Iławy. Ich ciała wyłowiono z jeziora Zwiniarz w sobotę 28 listopada późnym wieczorem.

Potwierdzam, że iławscy policjanci pracują na miejscu utonięcia - mówiła w sobotę portalowi infoilawa.pl asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie. - Na miejsce udaje się grupa dochodzeniowo-śledcza i prokurator - dodaje.

Zaginięcie małżeństwa z Iławy zgłosił ich sąsiad. Jak podaje PAP, para wyjechała na swoją działkę, znajdującą się w okolicy Lubawy. Sąsiad, który na co dzień opiekuje się ich posesją, nie mógł nawiązać z nimi kontaktu. Zauważył też, że w garażu nie ma łódki wiosłowej.

Warmińsko-mazurskie. Przyjechali odpocząć. Oboje nie żyją

Poszukiwania małżeństwa lekarzy miały jednak tragiczny koniec. Na jeziorze Zwiniarz znaleziono łódkę. Była pusta. Obok służby ratownicze natknęły się jednak na ciała kobiety i mężczyzny. Oboje nie żyli.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić