Angelika Karpińska| 

Tragedia na kuligu. Ojciec 15-latki załamany. "Jest wrakiem człowieka"

309

Kulig we wsi Adamowo pod Elblągiem zakończył się tragedią. 15-latka uderzyła w drzewo i po kilku dniach zmarła. Kuligiem kierował jej ojciec. "Teraz to wrak człowieka" - opowiadają jego znajomi w rozmowie z "Super Expressem".

Tragedia na kuligu. Ojciec 15-latki załamany. "Jest wrakiem człowieka"
(Policja, Facebook)

Do dramatu doszło 18 stycznia w miejscowości Adamowo pod Elblągiem (woj. warmińsko-mazurskie). 40-letni kierowca ciągnął na sznurku za samochodem trzy foliowe worki, na których znajdowało się 6 osób.

Na jednym z zakrętów jego 15-letnia córka i jej rok młodsza koleżanka wypadły z drogi i uderzyły w drzewo. 14-letnia Julia w wyniku wypadku złamała rękę, natomiast Karolina K. z ciężkimi obrażeniami głowy trafiła do szpitala.

Ojciec 15-latki odpowie za spowodowanie wypadku

Mimo wysiłków lekarzy po kilku dniach dziewczyna zmarła. Jej ojciec w momencie wypadku był trzeźwy. Będzie odpowiadał za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

Znajomi i sąsiedzi podkreślają, że Adam K. bardzo przeżył śmierć córki. Jak podaje "Super Express", przez całą mszę w jej intencji płakał.

To ogromna tragedia, która nie powinna mieć miejsca. Ojciec Karoliny, jak była za nią msza, nawet głowy nie podniósł. Z wesołego, fajnego chłopa jest teraz dosłownie wrakiem - powiedziała tabloidowi sołtys Adamowa.

Zobacz także: Policja przestrzega. Zobacz, czym grozi kulig za samochodem

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić