Tragedia na linii produkcyjnej Mesko. 41-latka nie żyje
Do śmiertelnego wypadku doszło w środę 8 września około 6 rano. Firma Mesko w Skarżysku-Kamiennej należy do Polskiej Grupy Zbrojeniowej i specjalizuje się w produkcji pocisków i amunicji.
Jak poinformowała policja, 41-letnia kobieta zginęła na miejscu. W sprawie powołana zostanie komisja wypadkowa, która będzie badać okoliczności zdarzenia — podaje "Echo Dnia".
Z kolei serwis rmf24.pl przekazał, że na terenie zakładów zbrojeniowych doszło do eksplozji. Miało się to wydarzyć, gdy 41-latka niosła korytarzem materiały wybuchowe.
To już kolejny w ciągu kilku miesięcy śmiertelny wypadek w tym przedsiębiorstwie. 21 kwietnia również doszło tam do groźnego wybuchu.
Tragedia rozegrała się na wydziale produkcji specjalnej. Pracująca tam 48-letnia kobieta została ciężko ranna, a kilka dni później zmarła w szpitalu.