Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Tragiczne zdarzenie w Książu Wielkopolskim. 2-latek śmiertelnie potrącony

10

Tragedia w Książu Wielkopolskim. Na jednej z tamtejszych posesji potrącony został 2-letni chłopiec. Życia dziecka nie udało się uratować.

Tragiczne zdarzenie w Książu Wielkopolskim
Tragiczne zdarzenie w Książu Wielkopolskim (Pixabay)

O tym tragicznym incydencie w rozmowie z PAP mówiła podinsp. Ewa Kasińska z KPP w Śremie. Wyjawiła, że zdarzenie miało miejsce w niedzielę wczesnym popołudniem.

O godz. 12.32 dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o tragicznym w skutkach zdarzeniu, do którego doszło na terenie prywatnej posesji w gminie Książ Wielkopolski - powiedziała.

Zobacz także: Koronawirus a wakacje. Dlaczego lekceważymy wirusa SARS-CoV-2?

Tragedia w Książu Wielkopolskim. Są wstępne ustalenia

Kasińska opowiedziała również o wstępnych ustaleniach funkcjonariuszy. Wynika z nich, że do tragedii doszło na prywatnej posesji.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na terenie prywatnej posesji, gdzie odbywało się spotkanie znajomych, kierujący samochodem osobowym potrącił niespełna dwuletniego chłopczyka, mieszkańca gminy Dolsk. Niestety, dziecko nie żyje - podała policjantka.

Teraz mundurowi skupiają się na tym, by wyjaśnić okoliczności wypadku. W związku z tym prowadzą odpowiednie czynności na miejscu zdarzenia.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić