Tragiczny finał poszukiwań. Ciało pana Leszka znaleziono koło domu

94

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 60-letniego pana Leszka z Wierzbnika (woj. opolskie). Ciało mężczyzny znaleziono w przydrożnym rowie, zaledwie 50 metrów od domu.

Tragiczny finał poszukiwań. Ciało pana Leszka znaleziono koło domu
Znaleziono ciało zaginionego mężczyzny (Facebook, Jednostka Ratownictwa Specjalistycznego OSP Skarbimierz)

Pan Leszek zaginął 23 października w miejscowości Wierzbnik (woj. opolskie). Od tamtej pory trwały poszukiwania, jednak przez kilkanaście dni nie przynosiły one rezultatów.

W niedzielę 7 listopada do akcji poszukiwawczej dołączyli druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Skarbimierzu. Jeden ze strażaków odnalazł ciało mężczyzny.

Tragiczny finał poszukiwań. "Z rowu wystawała noga"

Zwłoki znajdowały się w przydrożnym rowie, zaledwie 50 metrów od domu zaginionego. Ciało zostało zidentyfikowane przez rodzinę.

Na początku nie wiedzieliśmy, że jest to ciało zaginionego, bo z rowu wystawała tylko noga. Jednak po wydobyciu go przez strażaków PSP w Grodkowie, został on zidentyfikowany przez rodzinę. Wszystko wydarzyło się dosłownie 50 metrów od rodzinnego domu zaginionego – powiedział portalowi glospowiatu24.pl Szymon Oparowski z Jednostki Ratownictwa Specjalistycznego OSP Skarbimierz.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Na razie nie jest jasne, co było przyczyną śmierci 60-letniego mężczyzny. Policja wszczęła śledztwo, które ma wyjaśnić dokładne okoliczności zgonu.

Zobacz także: Poszukiwana 4-latka z Australii odnaleziona. Policja zatrzymała podejrzanego o uprowadzenie

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić