Trauma Pawłowicz? Znajoma mówi, co się stało

1234

Samotność Krystyny Pawłowicz to zagadka, która ciekawi wiele osób. Jedna z jej koleżanek powiedziała w rozmowie z "Newsweekiem", co może być tego przyczyną.

Trauma Pawłowicz? Znajoma mówi, co się stało
Krystyna Pawłowicz (Wikimedia Commons)

Krystyna Pawłowicz to jedna z najbardziej barwnych osób polskiej sceny politycznej. Życie prywatne sędzi Trybunału Konstytucyjnego od zawsze owiane było tajemnicą. Wiadomo jedynie, że 69-latka od lat żyje w samotności, pomimo tego, że w młodości uchodziła za piękność.

Jedna z koleżanek Pawłowicz zdradziła, co mogło doprowadzić 69-latkę do samotności. W rozmowie z "Newsweekiem" przyznała, że przed wieloma laty była posłanka była zakochana w mężczyźnie, który był opozycjonistą z Wybrzeża. Sędzia miała nawet wyjechać do niego, jednak nic z tego nie wyszło. Smutne doświadczenie miało spowodować, że ta zrezygnowała z wchodzenia w związki w przyszłości.

Była szaleńczo zakochana w opozycjoniście z Wybrzeża. Była wtedy atrakcyjną młodą kobietą, ale nosiła się prawie identycznie, jak dziś. W porywie uczucia szybko spakowała się w jedną walizkę i pojechała do ukochanego na północ Polski. Ten, niestety nie odwzajemnił jej uczucia - przyznała w rozmowie z "Newsweekiem" koleżanka Pawłowicz.

Pawłowicz po nieudanym związku miała wybrać inną drogę w swoim życiu. Rezygnując z miłości, postanowiła całkowicie oddać się nauce. W karierze tej odnosiła sukcesy i doszła aż do osiągnięcia stopnia profesora. Przez dwie kadencje pracowała również jako posłanka wybrana z list PiS-u. Od grudnia 2019 roku jest sędzią Trybunału Konstytucyjnego.

Zobacz także: "Materiał z płodów w szczepionkach na COVID". Jest reakcja na słowa biskupów
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić