o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

TVP reaguje na słowa Krawczyka Juniora. Tłumaczą się z koncertu w Opolu

100
Podziel się

Koncert ku pamięci Krzysztofa Krawczyka wzbudził mnóstwo kontrowersji. Szerokim echem odbiło się między innymi to, że Krzysztof Igor Krawczyk - jak sam relacjonował - nie został zaproszony na to wydarzenie. Zupełnie inne informacje przedstawia TVP.

TVP reaguje na słowa Krawczyka Juniora. Tłumaczą się z koncertu w Opolu
Krzysztof Igor Krawczyk, Jacek Kurski (dyrektor TVP) (akpa, Uwaga!)
bEBTRrmJ

Telewizja Polska zorganizowała koncert w hołdzie dla Krzysztofa Krawczyka. Jego syn Krzysztof Krawczyk junior w rozmowie z Wirtualną Polską wyznał, że nie otrzymał zaproszenia na to wydarzenie.

Co na to TVP? Telewizja wydała oświadczenie, w którym zapewniła, że podjęto próby zaproszenia Krzysztofa Igora Krawczyka.

bEBTRrmL
Telewizja Polska pragnęła zaprosić pana Krzysztofa Igora Krawczyka do Opola na koncert - widowisko muzyczne ku pamięci jego ojca Krzysztofa Krawczyka. W tym celu TVP kilkakrotnie próbowała bezpośrednio skontaktować się z nim w sprawie zaproszenia. TVP, rzecz jasna, zapewniała sfinansowanie i zorganizowanie transportu oraz pobytu pana Krzysztofa Igora Krawczyka w Opolu. Niestety, bez winy TVP, próby te okazały się bezskuteczne - przekazuje Centrum Informacji TVP.

Później zaznaczono, że o pomoc poproszono nawet Krzysztofa Cwynara, z którym współpracuje Krawczyk junior. Kompozytor już podczas rozmowy miał mieć wątpliwości, czy syn legendarnego artysty powinien pojawić się na koncercie.

Pan Krzysztof Cwynar w rozmowie z przedstawicielem TVP zadeklarował, że zaproszenie przekaże. Jednocześnie nie ukrywał, że jego zdaniem pan Krzysztof Igor Krawczyk, ze względu na swój stan zdrowia i medialne zamieszanie wokół jego osoby, nie powinien jechać do Opola. Nie wiemy, czy pan Krzysztof Cwynar zaproszenie przekazał, czy zachował tę informację dla siebie - podkreślono w oświadczeniu.
bEBTRrmR

TVP przekazuje zaskakujące informacje

Przedstawiciele TVP zaznaczyli również, że syn Krzysztofa Krawczyka miał wcześniej odmówić udziału w realizacji filmu dokumentalnego o życiu artysty. Ponadto zaznaczono, że zaproszenie do udziału w koncercie po namyśle odrzucili członkowie zespołu Trubadurzy. Członek tej grupy Marian Lichtman mówił "Faktowi", że takiego zaproszenia nie było (więcej tutaj >>>).

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEBTRrnm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(100)
Pas
3 miesiące temu
Czy to że Trubadurzy odmówili czy że nie dostali zaproszenia, nie zmienia to faktu, że jako jedyni są zdystansowani od tej całej akcji wspominkowej.
XXX
3 miesiące temu
No właśnie na cwaniaka zrzutka, przecież jest tyle dzieci niepełnosprawnych potrzebujących na zabiegi. Jemu sponsor zmarł i co my mamy składać się na niego?? Niech mu Cwynar z Lichtmanem pomogą skoro nim sterują.
Pokorny
3 miesiące temu
Każdy jest kowalem własnego losu
bEBTRrnn
miki
3 miesiące temu
cale zycie traktowal ojca jak bankomat nigdy mu nie pomógł.co chce na konto ojca zachalturzyc w opolu z czym.teraz organizuje dla siebie zbiorke. wstyd .
Liz
3 miesiące temu
Skorumpowany PUDEL nie przepuszcza innych zdań jak ma grupa osób murem za juniorem. A oni piszą od rana do nocy i od nocy do rana takie wulgaryzmy, obelgi,wyzwiska, gdzie tam STOP HEJT
Artur
3 miesiące temu
Widać p. Cwynar nie chciał żeby Junior na koncercie spotkał się z p.Ewą bo a nóż by się pogodzili i rola p.Cwynara by się skończyła a hajs w drodze.Dlatego nie przekazał Juniorowi zaproszenia. Oj czarno to widzę dla Juniora jak "opiekunowie" zaopiekują się jego spadkiem. Będzie wtedy błagał p.Ewę o wsparcie i znając jej dobre serce dostanie go.
Ja:)
3 miesiące temu
Najbardziej Ewa namieszala. To ona bronila Krawczykowi kontaktowac sie z synem. Wowczas syn Krawczyka potrzebowal rodzicow, potrzebowal zainteresowania z ich strony i dobrego wzorca wychowawczego. Tego nie mial. Ewa zdominowala meza robiac wszystko ,zeby jego syn w ich zyciu nie uczetniczyl a Krawczyk cicho brak kontaktu przezywal. Teraz skutki. Zab za zab . Ewa winna najbardziej. Wolala bez problemow , bo nie jej syn .
MmM
3 miesiące temu
Świat Juniora kręci i kłamie, chcą rozgłosu i ugrać dla siebie jak najwięcej
Bolek
3 miesiące temu
Kiedy wreszcie zakonczy się temat Krawczyków?? Umiera tylu wspaniałych artystów, żyjących uczciwie i przykładnie i nie ma o nich takiego rozgłosu. Pan Krzysztof użył życia w każdy mozliwy sposób, a teraz robi się z niego świętego.
Aaaaaa
3 miesiące temu
Ojciec kasę zarobił, ojciec z nią co chciał zrobił. Nie dał synowi, widocznie jakiś powód miał. Dziecko ma ręce, nogi no i podobno głos, to niech korzysta z talentu, niech go pomnoży jak ojciec. A co junior potrafi zaoferować swojemu synowi? Jaki spadek mu da?
Sarenka
3 miesiące temu
Szkoda że jak żył ojciec tak nie zabiegał o kontakt z nim mógł jeżdzić na koncerty a teraz, to już, tylko wspomnienia pozostały. Jest osoba, chora i współczuje mu, ale czy gdyby jego ojciec nie był taki znany też by robił tyle szumu co teraz.
Jagoda
3 miesiące temu
Kim ten facet jest?Stary len który zasłania się choroba! Ja też mam padaczkę ..pracuje i utrzymuje rodzinę.Dzisiaj są leki,specjali...sci
Katoliczka
3 miesiące temu
Ile można to ciągnąć??? Wstyd ,e piszecie o ludziach,których nikt wcześniej nie znał i nie wnoszą swoją osobą nic pozytywnego w życie innych
bEBTRrnf
L. K
3 miesiące temu
A ja nie do końca wierzę juniorowi. On też coś kręci, niby strasznie zchorowany ale rozumu ma więcej niż my. Po spadek pierwszy, rozmowy da radę nagrywać i knuć. Tu mówi że go nie zaproszono, jego opiekun twierdzi że miał kłopoty ze zdrowiem i nie czuł się na siłach żeby tam przyjechać. Dziwne to wszystko ojciec nic nie zapisał swemu jedynemu synowi. Ale młody junior też ma dziecko i nie ma z nim nawet kontaktu co z niego za ojciec, bo chory. Wywiady umie robić i szum dookoła. Cała rodzina jakaś szurnięta.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić