TVP reaguje na słowa Krawczyka Juniora. Tłumaczą się z koncertu w Opolu

303

Koncert ku pamięci Krzysztofa Krawczyka wzbudził mnóstwo kontrowersji. Szerokim echem odbiło się między innymi to, że Krzysztof Igor Krawczyk - jak sam relacjonował - nie został zaproszony na to wydarzenie. Zupełnie inne informacje przedstawia TVP.

TVP reaguje na słowa Krawczyka Juniora. Tłumaczą się z koncertu w Opolu
Krzysztof Igor Krawczyk, Jacek Kurski (dyrektor TVP) (akpa, Uwaga!)

Telewizja Polska zorganizowała koncert w hołdzie dla Krzysztofa Krawczyka. Jego syn Krzysztof Krawczyk junior w rozmowie z Wirtualną Polską wyznał, że nie otrzymał zaproszenia na to wydarzenie.

Co na to TVP? Telewizja wydała oświadczenie, w którym zapewniła, że podjęto próby zaproszenia Krzysztofa Igora Krawczyka.

Telewizja Polska pragnęła zaprosić pana Krzysztofa Igora Krawczyka do Opola na koncert - widowisko muzyczne ku pamięci jego ojca Krzysztofa Krawczyka. W tym celu TVP kilkakrotnie próbowała bezpośrednio skontaktować się z nim w sprawie zaproszenia. TVP, rzecz jasna, zapewniała sfinansowanie i zorganizowanie transportu oraz pobytu pana Krzysztofa Igora Krawczyka w Opolu. Niestety, bez winy TVP, próby te okazały się bezskuteczne - przekazuje Centrum Informacji TVP.

Później zaznaczono, że o pomoc poproszono nawet Krzysztofa Cwynara, z którym współpracuje Krawczyk junior. Kompozytor już podczas rozmowy miał mieć wątpliwości, czy syn legendarnego artysty powinien pojawić się na koncercie.

Pan Krzysztof Cwynar w rozmowie z przedstawicielem TVP zadeklarował, że zaproszenie przekaże. Jednocześnie nie ukrywał, że jego zdaniem pan Krzysztof Igor Krawczyk, ze względu na swój stan zdrowia i medialne zamieszanie wokół jego osoby, nie powinien jechać do Opola. Nie wiemy, czy pan Krzysztof Cwynar zaproszenie przekazał, czy zachował tę informację dla siebie - podkreślono w oświadczeniu.

TVP przekazuje zaskakujące informacje

Przedstawiciele TVP zaznaczyli również, że syn Krzysztofa Krawczyka miał wcześniej odmówić udziału w realizacji filmu dokumentalnego o życiu artysty. Ponadto zaznaczono, że zaproszenie do udziału w koncercie po namyśle odrzucili członkowie zespołu Trubadurzy. Członek tej grupy Marian Lichtman mówił "Faktowi", że takiego zaproszenia nie było (więcej tutaj >>>).

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić