aktualizacja 

Tyle za mieszkanie płaci Kinga Duda? Informacje zdobyła youtuberka

99

Kinga Duda znów przeprowadziła się do Warszawy. Mieszkanie wynajmuje od znajomej znanej youtuberki. Kobieta rzekomo dowiedziała się szczegółów nt. mieszkania córki prezydenta i podzieliła się nimi z fanami.

Tyle za mieszkanie płaci Kinga Duda? Informacje zdobyła youtuberka
Kinga Duda znów przeprowadziła się do Warszawy. Wiadomo, gdzie mieszka. (ONS)

Informację o tym, ile córka prezydenta płaci za mieszkanie, podała youtuberka Klaudia Klara. Twierdzi, że jej znajoma wynajmuje mieszkanie Kindze Dudzie i zdradziła kilka szczegółów na ten temat.

Kinga Duda kilka miesięcy temu wróciła do Warszawy. Po stażu odbytym w Londynie młoda prawniczka podjęła się obowiązków w stolicy. Przede wszystkim pracuje jako społeczny doradca swojego ojca oraz w renomowanej kancelarii prawnej.

Z ustaleń youtuberki wiadomo, gdzie córka prezydenta zamieszkała. Wybrała warszawskie Śródmieście. To jedna z najdroższych dzielnic w stolicy. Choć cena za dwupokojowe mieszkanie Kingi Dudy nie szokuje.

Koleżanka youtuberki, która wynajmuje lokum córce prezydenta, nie chciała podać dokładnej kwoty najmu. Podała jednak dość wąskie widełki cenowe. Kinga Duda za mieszkanie ma płacić od 2500 do 3000 zł.

Rozmowa na cenie się nie skończyła. Klaudia Klara postanowiła zapytać swoją koleżankę o jeszcze więcej szczegółów. Prosiła o dokładny adres czy numer domofonu. Właścicielka mieszkania rozsądnie nie zdradziła jednak tych sekretów.

Kinga Duda w ostatnim czasie cieszy się zainteresowaniem mediów. Do tablicy była wywoływana nieraz, m.in. niedługo po wyborach, kiedy wygłosiła mowę o wzajemnej akceptacji, a także po wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji.

Zobacz także: Zobacz też: Dawid Podsiadło przypomniał apel Kingi Dudy. Prezydencki minister komentuje
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić