Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
BA
|

Uczniowie zakpili z Andrzeja Dudy. Nauczyciel wpadł w szał

1085
Podziel się

Robert Pieńkowski, nauczyciel historii i radny PiS, w mocnych słowach zareagował na żart swoich uczniów na temat prezydenta Andrzeja Dudy. Nastolatkowie kpili z poziomu angielskiego głowy państwa, a wtedy nauczyciel wpadł w szał. Swoje zachowanie tłumaczy "nieporadną dociekliwością" uczniów.

Uczniowie zakpili z Andrzeja Dudy. Nauczyciel wpadł w szał
Robert Pieńkowski to wieloletni wrocławski radny PiS (YouTube)
bEUvboOd

Do szokującego zdarzenia doszło w XVII LO im. Agnieszki Osieckiej we Wrocławiu. Podczas lekcji historii, którą prowadził Robert Pieńkowski, wieloletni radny Prawa i Sprawiedliwości opowiadał o wolnej elekcji. Przekonywał uczniów, że nie każdy monarcha był do niej dobrze przygotowany.

Komentarz ucznia wywołał oburzenie nauczyciela

Jak relacjonuje jeden z uczniów w rozmowie z "Gazetą Wyborczą", ktoś miał zadrwić z prezydenta Andrzeja Dudy. Powiedział, że głowa państwa też nie jest dobrze przygotowana do tej odpowiedzialnej funkcji i na potwierdzenie swoich słów pokazał filmik, na którym prezydent niezbyt dobrze radzi sobie z językiem angielskim.

bEUvboOf

Kpiący komentarz ucznia wywołał oburzenie Pieńkowskiego. Uczniowie relacjonują, że nauczyciel krzyczał, że "Duda nie zna tak dobrze angielskiego, bo w młodości był zajęty obalaniem komuny". Dodał, że sam walczył z komuną. "Gazeta Wyborcza" dotarła do filmiku, na którym widać jak radny PiS wpadł w szał na lekcji.

Mocne słowa radnego PiS

Na nagraniu widać, jak nauczyciel mówi do ucznia w klasie: "Ty jesteś akurat mądry! Bo ja, k..., na przykład d... nadstawiłem w walce z komuną po to, żeby obalić tą pier... komunę, żebyś nie musiał zdawać matury z języka rosyjskiego".

bEUvboOl

Nauczyciel twierdzi, że wpadł w szał przez "nieporadną dociekliwość" uczniów, którzy nie potrafili docenić powagi procesów historycznych. "To był moment jakiejś irytacji" - mówi Pieńkowski. Nauczyciel powiedział dziennikarzom, że odbył z klasą rozmowę na temat incydentu i przeprosił uczniów za swoje niewłaściwe zachowanie.

Nie docierało cierpliwe tłumaczenie. Jeżeli chodzi o temat totalitaryzmu komunistycznego, to mówię o tym ze śmiertelną powagą. Komuna sama się przecież nie obaliła - tłumaczy "Wyborczej" Robert Pieńkowski.
bEUvboOm

Pieńkowski o dyskryminacji katolików

Jak podaje gazeta, Robert Pieńkowski to wieloletni wrocławski radny i ze swoimi poglądami się nie kryje. Podczas dyskusji o przyjęciu deklaracji szacunku dla praw człowieka grzmiał, że w Polsce dyskryminowani są katolicy, a nie mniejszości.

Zobacz także: Pracodawcy sprawdzą paszporty covidowe swoich pracowników? Rzecznik MZ o szczegółach projektu
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUvboOG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1085)
Tadek
2 tyg. temu
W 80 roku Andrzej duda miał 7 lat jak mógł walczyć z komuną ,No tak miał w spodniach dwa granaty i jedną zawleczkę .Jak go wziął na rękę I sekretarz KW w Krakowie to go osikał
haha
2 tyg. temu
Najbardziej rozwalił mnie tekst nauczyciela, który mówił, że Duda nie zna dobrze angielskiego, bo w młodości obalał komunę :D Obalać to on może i coś obalał... nie wiem być może było kiedyś takie wino, które nazywało się "Komuna" to wtedy rzeczywiście mógł obalać "Komunę"
Indoktrynacja...
2 tyg. temu
Zwolnić tego nauczyciela powinno się natychmiast za wspieranie państwa reżimowego oraz obcego państwa. Katotaliban to może sobie wprowadzać w San Eskobar. Watykańczycy chcą cały czas nami rządzić! Przegonić okupanta a kolaborantów rozliczyć! Zakaz wysyłania kasy do Watykanu! POLSKA Świecka NIEPODLEGŁA
bEUvboOH
Polska Świeck...
2 tyg. temu
Czy on nie powinien być apolityczny? Zwolnić tego nauczyciela powinno się natychmiast. Katotaliban to może sobie wprowadzać w San Eskobar. Watykańczycy chcą cały czas nami rządzić! Przegonić okupanta a kolaborantów rozliczyć! Zakaz wysyłania kasy do Watykanu!
Korpokratura
2 tyg. temu
Prezydentura PAD odzwierciedla li tylko poziom tego kraju, za to kadencja Józefa Bidena to kompletna kompromitacja SZAP.
men
2 tyg. temu
Ciekawe że za komuny nikt nie śmiał żartować z towarzyszy czerwonych ....
JACK
4 tyg. temu
Pan DŁUGOPIS ewidentnie z j. angielskim sobie nie radzi, ale za to jest bardzo sprawny w tym, że szybko i bezmyślnie (a może celowo ??) podpisuje niekonstytucyjne, zbrodnicze ustawy, mające na celu zniszczenie Polski i fizyczną likwidację Polaków z użyciem broni biologicznej, podstępnie nazwanej przez eugeników / satanistów "szczepionkami". Sługusów tych psycholi poznać po tym, że gadają : "kto chce, niech się szczepi, a kto nie chce, niech się nie szczepi... ja jestem za wolnością wyboru ...". Tłumacząc dosłownie przekaz tych sprzedajnych cwaniaków, którzy chronią ludobójców, ich słowa należy dosłownie rozumieć tak: " Ten, kto zaufał obecnej władzy i rządowym medykom, uległ nazistowskiej propagandzie w tvp i uwierzył w kłamstwa, dotyczące fałszywej pandemii fałszywie pozytywnych wyników testów, niech szczepi się tymi śmiercionośnymi substancjami z toksycznym tlenkiem grafenu i białkiem kolca, które wywołują nagłą śmierć lub ciężkie powikłania: zakrzepicę żył mózgowych, udary mózgu, zawały serca, zapalenie mięśnia sercowego, zapalenie osierdzia, zakrzepicę żył głębokich, małopłytkowość indukowaną, przyspieszony rozwój nowotworów, paraliże kończyn, choroby psychiczne itd. Prawdziwy Polak patriota, mówi: "Polacy, nie szczepcie się tymi niezbadanymi substancjami, za których jakość producenci nie odpowiadają" i ujawnia Rodakom prawdę o zawartości szczypaw, o NOPach, nagłych zgonach, o tym, że Covida leczy się skutecznie Wit D, C, cynkiem, Amantadyną lub Ivermektyną i to w ciągu kilku dni oraz o tym, że urzędasy z UE nie chcą ujawnić tekstów zbrodniczych umów z producentami "szczepionek / śmiercionek. Polacy, uważajcie na farbowane lisy, które za kasę, zamiast mówić prawdę i zniechęcać Polaków do śmiercionek, gadają o wolności "wyboru". W przypadku szczepień tymi truciznami wolność wyboru nie istnieje, ponieważ ludzie, którzy szczepią się śmiercionkami, działają pod wpływem błędu szczególnie kwalifikowanego, tzw. podstępu osób, które żerują na strachu i zaufaniu obywateli i w mass mediach manipulując fałszywymi statystykami zakażeń i zgonów na Covid wmawiają im kłamstwa, że szczypawy są bezpieczne i uchronią ich przez zbrodniczym koronawirusem. Dotychczas po przyjęciu prawdziwych śmiercionek ( nie placebo) nagłą śmiercią zmarło już oprócz ludzi starszych i chorych, również wielu młodych i zdrowych ludzi, badanych non stop przez specjalistów tj. sportowców, pilotów, trenerów fitness itd. Ich zgony bez cienia wątpliwości zostały spowodowane zaszczepieniem ich tą prawdziwą, śmiercionośną bronią biologiczną z toksycznym tlenkiem grafenu i białkiem kolca !
rgeerhtrtr
4 tyg. temu
Na naukę nigdy nie jest za późno, taki argument można między bajki.
sly
miesiąc temu
W czasie edukacji naszego prezydenta obowiązkowym językiem obcym był angielski, a nie rosyjski. Coś się panu nauczycielowi pprdlo. Gdyby duduś wtedy uczęszczał pilnie na lekcje, a nie dopiero teraz się uczył, jak sam rtweirdzi, to w mówię i zrozumieniu języka obcego nie miałby problemu
rerrere
miesiąc temu
Taaa bo lepszy był Ból Komoruski
Sęku
miesiąc temu
O jakiej walce z Komuną on mówi ,u nas w Polsce doszliśmy tylko do socjalizmu. KAŻDY nauczyciel powinien być apolityczny.
Ada 38
miesiąc temu
To już taka norma, że rządzących można obrażać, poniżać, wulgaryzować. A co tam prezydent RP. Ten rodzaj zachowan nie szokuje, bo to przez część opozycji, mediów, celebrytów publicznie zohydzana partia PIS. Tak od przegranych wyborów totalsi wraz z swoimi fanami nakręcają społeczeństwo. To wręcz jest wskazane. Przykład Lempart i jej popisy chamstwa publicznego. Nawet zafascynowała Tuska. Ńatomiast jak wkurzył się nauczyciel, to już jest szokujące. I będą teraz ujadać do wiwatu. Każda z tych postaw jest naganna. I Lempart... i tego ucznia... i nauczyciela! Wszystkie te postawy są godne potępienia. Niestety z przykrością trzeba stwierdzić, że młodzież zapomina o szacunku do drugiego człowieka, przełożonych, i instytucji państwa polskiego. Zapomina o podstawowych zasadach życie w społeczeństwie. Niestety to dorośli ją demoralizują. Takie zachowanie, jakie wychowanie!!!
wpis..
miesiąc temu
W 81-ym roku dudus mial 9lat, w 89-tym 17lat i jezeli cos obalal to wino w zakrystii
bEUvboOz
zet
miesiąc temu
Komuna sama się nie obaliła ale też pan Duda niewiele miał wspólnego z tym obalaniem więc bez przesady! Dzisiaj wszyscy obalali komunę tylko nie ci co rzeczywiście obalali! -Tych co obalali najchętniej by się gdzieś zamknęło by nie przeszkadzali pisać historii! Ci co nic nie znaczyli lub znaczyli niewiele dzisiaj pierwsi wystawiają klatę po ordery!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić