Zmarła 19-letnia tancerka. Walczyła przez miesiąc o życie

Tragiczne informacje. Nie żyje 19-letnia tancerka Sandra. Dziewczyna przegrała walkę o życie, którą toczyła od ponad miesiąca. Do szpitala trafiła po wypadku w dniu 26 września.

Tak po wypadku wyglądała honda, którą jechała 19-letnia tancerka Tak po wypadku wyglądała honda, którą jechała 19-letnia tancerka
Źródło zdjęć: © Facebook | KPP Płońsk

19-letnia Sandra uczestniczyła w wypadku w Dalanówku pod Płońskiem. Była pasażerką hondy, którą podróżowała razem z dwoma innymi kobietami.

Pojazdem kierowała 21-latka. Przed godz. 17:00 w dniu 26 września br. honda zderzyła się czołowo ze skodą, którą prowadziła 53-letnia mieszkanka Warszawy.

Kobieta z nieznanych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu. Wszystkie uczestniczki wypadku trafiły do szpitali.

19-letnia tancerka została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala w Płocku. Następnie trafiła do placówki medycznej w Warszawie, gdzie niestety zmarła.

Nie żyje 19-letnia tancerka. Przegrała ciężką walkę

O śmierci 19-letniej Sandry poinformował Płońsk w Sieci. Smutne wieści przekazał też Teatr Ognia Widmo, z którym dziewczyna była związana.

Po ciężkiej walce... dziś opuściła nas Sandra. Iskierko, zrobimy jeszcze wiele pokazów, poczekaj tam na nas cierpliwie - napisano na Facebooku.
Wybrane dla Ciebie