Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

11-latek poszedł do domu strachu. Wrócił z obrażeniami od noża

4
Podziel się

Dramat chłopca rozegrał się w Berea w stanie Ohio. 11-latek postanowił odwiedzić lokalny dom strachu. Jedną z atrakcji były występy aktorów odgrywających role duchów i potworów. Niestety "przygoda" nastolatka skończyła się wezwaniem policji.

11-latek poszedł do domu strachu. Wrócił z obrażeniami od noża
Nóż, którym 11-latek otrzymał cios w nogę, został zabezpieczony przez policję (Berea Police Department)
bEKlaTWZ

Jak relacjonuje Fox News, aktor chciał przestraszyć chłopca i dlatego podszedł do niego z nożem. Przypadkowo nie skończyło się jednak na występie – mężczyzna przeciął but 11-latka, przebijając palec u nogi.

Dramat w domu strachu. 11-latek został poważnie ranny

Po incydencie na miejsce została wezwana matka 11-latka, udzielono mu również pierwszej pomocy. Mimo bólu chłopiec był zdecydowany, aby dokończyć zwiedzanie domu strachów. Tak się ostatecznie stało i dziecko kontynuowało wizytę w towarzystwie opiekunki oraz kolegi.

bEKlaTXb

22-latek, który zranił chłopca, przyznał, że jego pracodawcy nie wiedzieli o nożu. Dodatkowo okazało się, że aktorzy pracujący w domu strachu mieli do dyspozycji rekwizyty do "straszenia" i nie było potrzeby, aby młody mężczyzna przynosił do pracy jakiekolwiek przedmioty.

Zobacz także: Zobacz też: Na ratunek maluchowi w sklepie. Mazurska policja publikuje nagranie z dramatycznego momentu
bEKlaTXh

Aktor przyznał w rozmowie z policjantami, że z własnej inicjatywy zrezygnował z rekwizytów na rzecz prawdziwego noża. Ostatecznie 22-latek zgodził się z funkcjonariuszami, że popełnił poważny błąd.

Na czas śledztwa policjanci zarekwirowali nóż 22-latka. Na komisariat zadzwoniła matka młodego aktora, domagając się, aby funkcjonariusze zwrócili jej synowi własność, jednak odmówili do czasu zakończenia postępowania.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEKlaTXC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(4)
Suczaa
4 tyg. temu
Skoro był poważnie ranny, i dalej sobie zwiedzał dom strachów, to ja tu czegoś nie rozumiem. I albo wcale nie byl ranny (tylko lekko draśnięty), albo niedokonczyl zwiedzania, i jest to klamstwo, wiec wydaje mi sie, ze caly ten artykul to jednomwielkie klamstwo
Olka
4 tyg. temu
Co to za brednie! Kontunuował zwiedzanie z przeciętym palcem u stopy?!Widocznie nie zrobiło to na nim wrażenia, powinien mu urąbać nogę przy kolanie.
reżyser
4 tyg. temu
Aktor.. 🤣🤣🤣🤣🤣 u nas pełno takich na ulicy.
bEKlaTXD
Ten świat to ...
4 tyg. temu
Matka nie ma czym teraz smarować kanapek swojemu rozpieszczonemu synalkowi
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić