11-latek poszedł do domu strachu. Wrócił z obrażeniami od noża

4

Dramat chłopca rozegrał się w Berea w stanie Ohio. 11-latek postanowił odwiedzić lokalny dom strachu. Jedną z atrakcji były występy aktorów odgrywających role duchów i potworów. Niestety "przygoda" nastolatka skończyła się wezwaniem policji.

11-latek poszedł do domu strachu. Wrócił z obrażeniami od noża
Nóż, którym 11-latek otrzymał cios w nogę, został zabezpieczony przez policję (Berea Police Department)

Jak relacjonuje Fox News, aktor chciał przestraszyć chłopca i dlatego podszedł do niego z nożem. Przypadkowo nie skończyło się jednak na występie – mężczyzna przeciął but 11-latka, przebijając palec u nogi.

Dramat w domu strachu. 11-latek został poważnie ranny

Po incydencie na miejsce została wezwana matka 11-latka, udzielono mu również pierwszej pomocy. Mimo bólu chłopiec był zdecydowany, aby dokończyć zwiedzanie domu strachów. Tak się ostatecznie stało i dziecko kontynuowało wizytę w towarzystwie opiekunki oraz kolegi.

22-latek, który zranił chłopca, przyznał, że jego pracodawcy nie wiedzieli o nożu. Dodatkowo okazało się, że aktorzy pracujący w domu strachu mieli do dyspozycji rekwizyty do "straszenia" i nie było potrzeby, aby młody mężczyzna przynosił do pracy jakiekolwiek przedmioty.

Zobacz także: Zobacz też: Na ratunek maluchowi w sklepie. Mazurska policja publikuje nagranie z dramatycznego momentu

Aktor przyznał w rozmowie z policjantami, że z własnej inicjatywy zrezygnował z rekwizytów na rzecz prawdziwego noża. Ostatecznie 22-latek zgodził się z funkcjonariuszami, że popełnił poważny błąd.

Na czas śledztwa policjanci zarekwirowali nóż 22-latka. Na komisariat zadzwoniła matka młodego aktora, domagając się, aby funkcjonariusze zwrócili jej synowi własność, jednak odmówili do czasu zakończenia postępowania.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić