USA. Dramat w Polk na Florydzie. 3-latek strzelił do młodszej koleżanki

142

Dramat z udziałem dzieci rozegrał się w hrabstwie Polk na Florydzie. 3-latek znalazł ukrytą w kanapie broń, a następnie postrzelił o rok młodszą koleżankę. Dorośli natychmiast zabrali dziewczynkę do szpitala. Po drodze miał miejsce wypadek samochodowy.

USA. Dramat w Polk na Florydzie. 3-latek strzelił do młodszej koleżanki
Opinia publiczna została poinformowana o tragedii przez szeryfa hrabstwa Polk, który wziął udział w konferencji prasowej (Facebook, Polk County Sheriff's Office)

Jak informuje New York Post, do postrzału doszło w późnych godzinach nocnych, gdy dorośli byli zajęci oglądaniem meczu koszykówki. Kiedy 3-latek trafił 2-latkę, rozpłakała się i pobiegł opowiedzieć o wszystkim opiekunom.

Postrzelenie dziecka. W jakim stanie jest ranna dziewczynka?

Dorośli czym prędzej zabrali dziewczynkę do szpitala, jednak po drodze doszło do wypadku samochodowego. Na szczęście swoją pomoc zaoferował przypadkowy świadek i to ostatecznie on zawiózł ranne dziecko do placówki medycznej.

Aktualne informacje na temat zdarzenia przedstawił lokalny szeryf Grady Judd. Jak zrelacjonował w trakcie konferencji prasowej, 2-latka znajduje się w ciężkim, ale stabilnym stanie. Starszy chłopiec trafił ją w klatkę piersiową, w konsekwencji czego doszło do obrażeń wewnętrznych.

To prawdziwy cud, że nie odnieśli więcej poważnych obrażeń w tak poważnym wypadku samochodowym – podkreślał szeryf Grady Judd na konferencji prasowej.

W chwili zdarzenia matka dziewczynki przebywała poza domem. Dzieci znajdowały się pod opieką trzech mężczyzn, jednak do wiadomości publicznej nie podano, jakie pokrewieństwo łączy ich z maluchami. Dwaj – Chad Berrien i Kevonte Wilson – zostali aresztowani.

Kevonte Wilson został aresztowany pod zarzutem noszenia ukrytej broni palnej i jej nieodpowiedniego przechowywania. Już w przeszłości miał poważne problemy z prawem, m.in. dopuścił się gróźb karalnych. Z kolei Chada Berriena aresztowano na podstawie czterech zaległych nakazów, w tym m.in. prowadzenia pojazdów mimo zawieszonego prawa jazdy.

Zobacz także: Zobacz też: Zastrzelili trzynastoletniego chłopca. Policja publikuje nagranie z interwencji
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić