o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Anna Piątkowska-Borek
|

USA. Poszła z mężem na plażę. Chciał ją zakopać żywcem

2
Podziel się

W Kalifornii (USA) chwile grozy przeżyła kobieta, której mąż najpierw usiłował ją utopić, a następnie chciał zakopać żywcem w piasku.

USA. Poszła z mężem na plażę. Chciał ją zakopać żywcem
USA. Chciał zakopać żonę na plaży (Pixabay)
bErijZfV

USA. Próbował zakopać żywcem żonę

Po kłótni z żoną mieszkaniec Kalifornii próbował zabić kobietę. PAP informuje, że najpierw mężczyzna próbował utopić żonę w oceanie, a następnie usiłował zakopać ją żywcem w piasku na plaży.

bErijZfX

Kobieta zawiadomiła policję. Jak zeznała, wybrali się z mężem na spacer po plaży w Coronado. Doszło jednak między nimi do kłótni, podczas której mężczyzna usiłował zabić żonę.

Opowiadała, że na plaży była dziura, prawdopodobnie wykopana za dnia przez bawiące się dzieci - powiedział detektyw Ryan Brennan z policji w Coronado w Kalifornii, którego cytuje PAP. - Podczas szarpaniny mąż ją do niej wrzucił i zaczął przysypywać piaskiem - dodał policjant.
bErijZgd

Mężczyzna na szczęście w pewnym momencie uciekł. Prawdopodobnie przestraszył się tego, że ktoś może go zobaczyć. Ukrył się za okolicznymi domami, gdzie znaleźli go policjanci. Okazało się, że był już wcześniej karany. Postawiono mu zarzut usiłowania zabójstwa, napaści powodującej poważne obrażenia ciała, przemocy domowej, bezprawnego pozbawienia wolności i naruszenia warunków zwolnienia warunkowego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bErijZgy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(2)
Gosc2
5 miesięcy temu
Ciagle Sa nam transportowane horror informacje
Proste
5 miesięcy temu
Bo zakopywać trza umieć 😉
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić