o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
ESO
|

W "agencji nieruchomości" pracowało 60 kobiet. Znaleziono gotówkę i broń maszynową

44
Podziel się

Policjanci CBŚP pod nadzorem mazowieckiej Prokuratury Krajowej zlikwidowali 6 agencji towarzyskich, tzw. "mieszkaniówek". Od połowy 2018 roku w agencjach mogło "pracować" nawet 60 kobiet. Policjanci zatrzymali 5 osób i przejęli m.in. broń maszynową, a także narkotyki. Proceder funkcjonował pod przykrywką agencji nieruchomości.

W "agencji nieruchomości" pracowało 60 kobiet. Znaleziono gotówkę i broń maszynową
(Policja)
bDnOFkCt

Funkcjonariusze Zarządu w Warszawie CBŚP we współpracy z policjantami Komendy Stołecznej Policji, pod nadzorem mazowieckiej Prokuratury Krajowej, przeprowadzili akcję wymierzoną w agencje towarzyskie działające w Siedlcach i okolicznych miejscowościach. Zlikwidowano 6 agencji towarzyskich, tzw. "mieszkaniówek".

Znaleziono także broń i narkotyki

W ręce funkcjonariuszy wpadło 5 osób w wieku od 30 do 59 lat. Policjanci zabezpieczyli także broń maszynową, narkotyki w postaci amfetaminy, marihuany i kokainy. Przejęto też sprzęt mogący posłużyć do uprawy konopi. Na terenie jednej z posesji policjanci odkryli również zamaskowaną w ziemi skrytkę, w której przechowywano amfetaminę.

bDnOFkCv

Funkcjonariusze ustalili, że od połowy 2018 roku w agencjach mogło "pracować" nawet 60 kobiet. Podejrzani prawdopodobnie zmuszali do pracy w nadzorowanych przez siebie lokalach kobiety, które w zamian za udostępnianie mieszkań oraz zapewnianie ochrony oddawały część dochodu uzyskiwanego z nierządu.

Wszystko wskazuje na to, że proceder funkcjonował pod przykrywką agencji nieruchomości. Pięć osób usłyszało zarzuty ułatwiania uprawiania prostytucji oraz czerpania z tego korzyści majątkowych. Dwóm podejrzanym zarzuca się handel i posiadanie dużej ilości narkotyków, a jednej posiadanie nielegalnej broni. Cztery osoby zostały tymczasowo aresztowane. Za wyżej wymienione przestępstwa może grozić nawet 15 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także: Złamał zasady kwarantanny. W pościg ruszył policjant po służbie
bDnOFkCW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(44)
Aha
3 miesiące temu
Zalegalizować i opodatkować. To jest hipokryzja, chodzą tam różni ludzie z różnych sfer ale oficjalnie mówi się że wszyscy są święci i nikt tam nie chodzi. Podatki jak uciekały z tego procederu tak uciekają nadal i zasilają kieszenie gangsterów. O składkach na ZUS i ubezpieczeniu nie wspomnę. Większość tych kobiet robi to z własnej nieprzymuszonej woli.
misiek
3 miesiące temu
szybko wyjdą na wolność, bo i jakiś prokurator i jakis policjant korzystali z ich usług a informacje o tym mogłyby pójść w świat. Dlaczego w Niemczech od lat kwitnie handel ludźmi? Bo klientami sa przedstawiciele władz.
jerzy
3 miesiące temu
Kurczę jak tak będą likwidować te domówkitrzeba będzie jechać na ręcznym- sie pororobiło.
bDnOFkCX
super
3 miesiące temu
Przez minimum 2 lata dzialała agencja nieruchmości seksualnych i tyle czasu pozwalano im czerpać kasę ? Ciekawe ilu PISowców i ochroniarzy z MO korzystało tam z przyjemności ?
yoyo
3 miesiące temu
Likwiduja konkurencja ?
Najnowsze komentarze (44)
Kloss
3 miesiące temu
Ile takiej broni jest w Polsce !
Upsss
3 miesiące temu
A co z tymi wieloletnimi agencjami z Krakowa? Mają parasol ochronny?
Xvideos
3 miesiące temu
Wow ale wyczyn. Wchodzisz na rokse i masz setki mieszkaniowek jak na dłoni.
Kaczyński
3 miesiące temu
Ja tam wolę kocie pośladki ♥️♥️♥️
Kaczyński
3 miesiące temu
Ja tam wolę kocie pośladki ♥️♥️♥️
Jarek
3 miesiące temu
Roksa jest ok
Państwo
3 miesiące temu
powinno mieć monopol na tę działalność i po problemie.
zamaskowany
3 miesiące temu
niech jeszcze zlikwidują maseczki i bedzie git
bDnOFkCP
Greg
3 miesiące temu
Zalegalizować i opodatkować i po kłopocie,będzie kasa ale lepiej wszystkim dowalić podatek od deszczu-to jest paranoja.Chory system.
Werka
3 miesiące temu
Biznes jak każdy inny. Lekarz też grzebie w tu i tam i to nie zawsze ładnym laskom i za mniejszą kasę.
Olaboga
3 miesiące temu
Księża nie chcą ujawniać swoich dochodów a i posłowie katolicy prawi mężowie i ojcowie gdzie by chodzili...Zmieniła się dzielnicowy i ksiądz tez wolał młodsze owieczki, to gangsterzy niby wpadli.
Ola
3 miesiące temu
Prostytucja powinna być zakazana jak i korzystanie z niej to raz dwa ktoś tu pisał, że kobiety tam pracujące robią to dobrowolnie i tu się mylicie bo większość tych kobiet jest zmuszana ale dla sutenerów takie filmy jak ,,Galerianka'' i tym podobne są na rękę bo ogłupiły ludzi ,,przecież same się pchają do ruch.... żeby mieć parę nowych spodni tudzież telefon'' kolejna sprawa zaczęto otwierać na potęgę salony masażu erotycznego że niby to nie seks chociaż robi się tam palcówki hiszpana całowanie z penetracją a to są ,,mieszkaniówki'' z paniami do bzykania bardzo zmanipulowanych i wykorzystywanych właścicieli nazywa się ,,pracodawcami'' a tak naprawdę są to sutenerzy. Czas na zmiany w prawie Polskim !
🦥🦥🦥
3 miesiące temu
Szkoda gdzie politycy teraz złoty deszcz będą lykac🤣🤣🤣
BAN...a...s
3 miesiące temu
oo,,,tam moja 500-tka lezy,,,,mialem za nia urwane smiglo chyba z 5 razy...Ciekawe czy niesiol tam chodzil?
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić