o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
SSŃ
|

Wałęsa na wielkanocnej mszy. Nie obyło się bez gaf

462
Podziel się

Lech Wałęsa pozostaje wierny wielkanocnym tradycjom. Po świątecznym śniadaniu w Wielką Niedzielę były prezydent wybrał się na mszę do gdańskiego kościoła. Tam w drzwiach przywitał go sam proboszcz. Wizyta nie obyła się jednak bez drobnych gaf.

Wałęsa na wielkanocnej mszy. Nie obyło się bez gaf
Lech Wałęsa na mszy w Gdańsku. (o2)
bECxcGkB

W Niedzielę Wielkanocną Lech Wałęsa dopełnił swojego katolickiego obowiązku i zaraz po świątecznym śniadaniu wybrał się na mszę. Do kościoła w Gdańsku przyjechał rano luksusowym Volkswagenem Transporterem, prowadzonym przez szofera.

bECxcGkD

W drzwiach świątyni na byłego prezydenta czekał już z otwartymi ramionami sam ksiądz proboszcz, który czule go przywitał. Lech Wałęsa usiadł na samym przodzie przed ołtarzem i nie wychodząc z ławki, przyjął komunię z rąk plebana.

Wałęsa na wielkanocnej mszy

Szczególną uwagę wielu osób przykuł fakt, że były prezydent przez cały czas trwania mszy miał nieprawidłowo założoną maseczkę, którą zsunął pod nos. Zasad bezpieczeństwa nie przestrzegał także prowadzący mszę ksiądz. Nawet podczas udzielania sakramentu duchowny nie miał zasłoniętych ust i nosa.

bECxcGkJ

Po mszy przed kościołem na byłego prezydenta czekała mała grupka chętnych do rozmowy rodaków. Lech Wałęsa zamienił z nimi parę słów i szybkim krokiem udał się do swojego nowoczesnego samochodu.

Złośliwi wypominają prezydentowi pokaźny brzuszek, wystający spod jego ulubionej bluzy z nadrukiem "konstytucja". To zapewne po prostu efekt spałaszowanego wcześniej obfitego śniadania wielkanocnego.

bECxcGkK
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECxcGle
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(462)
Ted
5 miesięcy temu
Wielu ma pretensje do Boga ale to nie On wybierał sobie takie sługi,nie On jest winien że ludzie nie korzystają z rozumu,że wielu jest podłych i żyje nienawiścią oraz pazernością.Nie On jest winien że tylu pośród nas zdrajcow i tych którzy podnoszą rękę na bliźniego.Dal ludziom wolną wolę i rozum,nie winmy Go o wszystko co źle na tym świecie bo to my sami czynimy zło.
Anna
5 miesięcy temu
Nie trawię go!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kiszczak
5 miesięcy temu
Bolek powinien założyć koszulkę z napisem prostytucja a nie konstytucja
bECxcGlf
Polak
6 miesięcy temu
Bolek , kogo obchodzi ten pachołek
roda
6 miesięcy temu
widac ze kostucha szuka dobrego momentu i miejsca na roliczenie za grzechy-ludzie wredni falszywi i konfidenci zawsze stoja najblizej oltarza a w tym wspieraja ich klerycy tyle samo warci co lajno tego wyrobu
john
6 miesięcy temu
PO zakropionym śniadaniu pojechał na mszę do kościoła Wałęsa inaczej wyglądało to zakrapianie w Arłamowie gdzie padł chyba rekord ponad 200 butelek -------------- miało się zdrowie
Solidarnosc19...
6 miesięcy temu
Panie ""Bolku ma Pan szczęście że Jezus ma przykute swoje nogi do krzyża. Bo za te kłamstwa i oblude i twoja teczkę otrzymalbys tylko kopa w "D" i wylecialbys z tego domu Bożego. Ty byłeś i będziesz dla nas jak ten Judasz wiecznym zdrajcą. On był ulubionym uczniem a Ty ulubionym przywódcą "Solidarności pomimo to ON pozostał przaz tysiace lat tylko zdrajcą i TY przestaniesz na zawsze ZDRAJCA!!! BO TY nas sprzedałem w 1980R.
pozdrawiam
6 miesięcy temu
Wałęsa mnie zawiódł, ale nie rozliczajmy z grzechów innych, zająć się trzeba swoimi.
Pola
6 miesięcy temu
Bo oni się boją tylko nas, plebsu. W wyższych sferach koronawirus nie atakuje, a jak zaatakuje to maja pierwszeństwo do respiratora, a i ciemne parafialne owieczki będą zanosić modły do swojego Boga, który najwyraźniej kocha jedynie sprytnych, ważnych i bogatych.
duchowny
6 miesięcy temu
Ten elektryk wszedł do kościoła robić manifestacje polityczną "Konstytucja" - ks prob. uhonorował do udzieleniem Komunii św.?
TOP 100
6 miesięcy temu
Chodzą do kościołów i jak szpicle rejestrują źdźbła w oku innych belki we własnym nie zauważając sarkazm i drwina autora artykułu aż przykro czytać Raczej chrześcijanin tego napisać nie mógł
Młody
6 miesięcy temu
Ksiądz psuje wizerunek wiary i kościoła, daje komunje konfidentowi agentowi, który nie przeprosił,pokrzywdzonych nie na poprawy, zachowanie koszerne olewajo wiarę na oczach wiernych i kamer
popularny
6 miesięcy temu
Już nawet nie chce się o tym pisać: zarówno Lesio, jaki księża uważają się za osoby innej,lepszej kategorii. Do obostrzeń niech się plebs stosuje. Oni są ponad wszelkie prawa: chroni ich bowiem prawo Boskie. Tak ma uważać ciemny ludek...
bECxcGkX
Dallas
6 miesięcy temu
W ogóle nie powinien mieć żadnego kagańca! MA chore serce! Przestancie robić z siebie niewolników cwanych aferzystow! Jak można tak się ogłupiać!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić