Natalia Bogucka| 
aktualizacja 

Warszawa. Wypadek autobusu. Nieoficjalnie: Kierowca miał wysoką gorączkę

7

W czwartek na Moście Grota-Roweckiego w Warszawie doszło do wypadku autobusu, który przebił barierki i spadł z wiaduktu na S8. Według nieoficjalnych informacji RMF FM kierowca autobusu miał 39 stopni gorączki. Wcześniej pojawiały się przypuszczenia, że zasłabł w trakcie jazdy.

Warszawa. Wypadek autobusu. Nieoficjalnie: Kierowca miał wysoką gorączkę
Wypadek na moście Grota-Roweckiego w Warszawie (PAP)

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 13 na moście Grota-Roweckiego w Warszawie. Autobus miejski linii 186 przebił barierki na wiadukcie. Przednia część pojazdu spadła na tereny zielone obok Wisłostrady, a tylna część zawisła na trasie S8.

Autobusem podróżowało 40 osób. 70-letnia pasażerka zmarła na miejscu zdarzenia. Poszkodowane zostały 22 osoby, z czego 17 trafiło do szpitali.

Tragiczny wypadek w Warszawie. Kierowca autobusu zasłabł podczas jazdy?

Wśród rannych jest dwudziestokilkuletni kierowca autobusu. Wiadomo, że w momencie wypadku był trzeźwy. Z nieoficjalnych informacji reportera RMF FM Krzysztofa Zasady wynika, że kierowca miał 39 stopni gorączki.

Może to potwierdzać hipotezę policji o tym, że mężczyzna zasłabł w trakcie jazdy. Podczas wstępnego przesłuchania powiedział policjantom, że nie pamięta momentu wypadku.

Zobacz także: Wypadek autobusu w Warszawie. Przecięto i podniesiono pojazd

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić