Marcin Lewicki| 

Wiceminister edukacji do posła KO: chamie, zamknij buzię!

295

Mało parlamentarnych słów użył na antenie TVP wiceminister edukacji Dariusz Piontkowski. Członek rządu chciał uciszyć posła KO Krzysztofa Truskolaskiego. Zrobił to bardzo wulgarnie, mówiąc do parlamentarzysty "chamie, mógłbyś w końcu zamknąć buzię".

Wiceminister edukacji do posła KO: chamie, zamknij buzię!
Kontrowersyjne słowa wiceministra edukacji i nauki (Twitter)

Do mało eleganckiego zachowania wiceministra doszło w trakcie programu TVP Białystok "Bez kantów kontra", który wyemitowano w poniedziałek (18 września). Liderzy podlaskich list Prawa i Sprawiedliwości i Koalicji Obywatelskiej mieli rozmawiać o bezpieczeństwie kraju.

Przez cały program kandydaci obu formacji przekrzykiwali się i nie chcieli słuchać sugestii prowadzącego Marcina Dziekońskiego, aby prowadzili merytoryczną debatę.

W pewnym momencie poseł Krzysztof Truskolaski stwierdził, że "PiS sprowadził ćwierć miliona migrantów z Afryki i Azji do Polski". Dariusz Piontkowski nie wytrzymał i rzucił do parlamentarzysty "jest pan po prostu chamem, nie daje mi pan dokończyć".

To nie wyprowadziło Truskolaskiego z równowagi. Członek Koalicji Obywatelskiej nadal starał się punktować aferę rządu PiS. W tym momencie skończyła się jednak cierpliwość ministra Piontkowskiego.

Chamie, mógłbyś w końcu zamknąć buzię i spokojnie posłuchać, co mają inni do powiedzenia - powiedział kandydat Prawa i Sprawiedliwości.

Truskolaski opublikował kontrowersyjne słowa adwersarza.

Poznajcie Państwo pisowskiego wiceministra edukacji. Ten człowiek odpowiada za wykształcenie naszych dzieci. Oni już wiedzą, że przegrają - triumfalnie stwierdził poseł KO.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Przypomnijmy, że wybory parlamentarne odbędą się w niedzielę 15 października. W sondażach przedwyborczych prowadzi Prawo i Sprawiedliwość przed Koalicją Obywatelską. W grupie pościgowej jest Trzecia Droga, Konfederacja i Lewica.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić