Wściekły kurier w Krakowie. Wszystko nagrała kamera

61

Zaskakujące sceny rozegrały się w Krakowie. W roli głównej wystąpił kurier DPD, który zaczął wyrzucać paczki z busa na jezdnię. Został przyłapany na gorącym uczynku przez jednego z internautów. W sieci rozpętała się burza.

Wściekły kurier w Krakowie. Wszystko nagrała kamera
Wściekły kurier w Krakowie. Wszystko nagrała kamera (Licencjodawca)

W internecie pojawiło się amatorskie nagranie, pokazujące jak wściekły kurier DPD wyrzuca paczki z samochodu na ziemię. Według internauty, wszystko dzieje się na jednej z ulic w Krakowie.

Przyglądając się zachowaniu kuriera, można jedynie mieć nadzieję, że zawartość paczki została odpowiednio zabezpieczona. Jego zachowanie było jednak mocno nieodpowiedzialne, co dostrzegli także internauci, którzy skomentowali post na platformie X.

Internauci są zniesmaczeni zachowaniem kuriera i krytykują firmę DPD, inni wskazują, że takie zachowanie to "norma", a w sortowniach i magazynach sytuacja wygląda znacznie gorzej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Udawali, że nie widzą znaku drogowego. Nagranie z bydgoskiego monitoringu
Ja rozumiem zły dzień... ale po co się wyżywać i psuć innym dzień rozwaloną paczką. Jak pracowałam z klientem i miałam zły dzień zawsze mimo wszystko potrafiłam się uśmiechnąć do kogoś. Nie rozumiem - podkreśla internautka.
Zgłaszaj to od razu, DPD się tym zajmie odpowiednio…zero szacunku do czyjegoś mienia - dodaje kolejna osoba.

Powtórka ze stycznia

Do innego głośnego wydarzenia z udziałem kuriera DPD doszło w lutym. W Poznaniu kurier DPD zatrzymał się na skrzyżowaniu, po czym zaczął wyrzucać paczki z busa na jezdnię. Miał jednak pecha, bo został przyłapany na gorącym uczynku przez jednego z mieszkańców dzielnicy.

Radio ZET zgłosiło się wówczas do działu prasowego DPD, prosząc o komentarz w tej sprawie. Rzecznik prasowy firmy poinformował, że wobec kuriera zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić