Rafał Strzelec
Rafał Strzelec| 
aktualizacja 

Wskoczył głową w szybę. Szokujące zachowanie pieszego we Wrześni

381

Komenda Powiatowa Policji we Wrześni (woj. wielkopolskie) udostępniła nagranie z mężczyzną, który "z główki" potraktował samochód marki Fiat Qubo. Mundurowi szukali sprawcy zamieszania przez miesiąc, ale w końcu udało się go schwytać, bowiem dopuścił się kolejnego karalnego czynu.

Wskoczył głową w szybę. Szokujące zachowanie pieszego we Wrześni
Uderzył głową w samochód (Policja, KPP Września)

Nagranie, o którym informuje policja z Wrześni, pochodzi z 10 maja. Zdarzenie miało miejsce na ulicy Rynek. - Idący przez przejście dla pieszych mężczyzna z tylko i wyłącznie przez siebie znanych powodów uszkodził szybę czołową w pojeździe Fiat Qubo. Jego działanie polegało na dosłownym wskoczeniu głową w szybę tego pojazdu - opisują to zdumiewające zdarzenie mundurowi.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Wpadł, bo groził nożem

Policjanci aż miesiąc szukali mężczyzny z nagrania. Okazało się, że sam zrobił wiele, by naprowadzić mundurowych na swoją osobę. Dokładnie na ulicy Wrocławskiej we Wrześni dał o sobie znać ponownie.

Tym razem jednak dopuścił się przestępstwa w postaci stosowania gróźb za pomocą noża oraz spowodowania naruszenia ciała u 23-letniego mieszkańca Wrześni - informuje KPP we Wrześni.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Biegał z kilofem, groził odpaleniem bomby. Strzały w Hamburgu na oczach polskich kibiców

Sprawca obu czynów został zatrzymany w środę (12 czerwca) o godzinie 12:00 na terenie gminy Września. Wiadomo już, że 37-latek przyznał się do postawionych dwóch zarzutów dotyczących przestępstwa oraz uszkodzenia szyby czołowej, której wartość wyniosła 400 złotych. Sąd zadecyduje, jaką karę otrzyma krnąbrny mężczyzna z Wrześni. Nadal jednak nie wiadomo, co kierowało jego agresywnym zachowaniem.

Przedstawiona sytuacja jest dość ciężka do skomentowania. Jaki był zamysł bohatera tego nagrania jest bardzo trudny do sprecyzowania - przyznają policjanci z Wrześni.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić