Angelika Karpińska| 

Wybory prezydenckie 2020. Szymon Hołownia opublikował zaskakujące wyniki badań

219

Szymon Hołownia opublikował wyniki badań czterech sondażowni. Wynika z nich, że to właśnie on ma największą szansę na to, by w II turze wyborów prezydenckich zmierzyć się z Andrzejem Dudą.

Wybory prezydenckie. Szymon Hołownia opublikował wyniki badań
Wybory prezydenckie. Szymon Hołownia opublikował wyniki badań (PAP)

Szymon Hołownia mówił o wynikach badań w czasie środowej debaty prezydenckiej. Po jej zakończeniu na jego stronie pojawił się post, który je prezentuje.

Kandydat na prezydenta chciał, by różne firmy i za pomocą różnych metod badawczych zadały Polakom te same pytania. Na podstawie wyników badań czterech sondażowni sztab Hołowni wnioskuje, że to właśnie on "ma największą szansę na drugą turę z obecnym prezydentem".

Szymon i Hołownia i jego sztabowcy apelowali, by Polacy nie bojkotowali wyborów. Twierdzili, że wtedy nie doszłoby do drugiej tury, a wybory wygrałby Andrzej Duda

Rozumiemy obawy o zdrowie. Ale jeśli bojkotujecie wybory ze względów ideologicznych, to dajecie Andrzejowi Dudzie przyzwolenie na dalsze psucie państwa - czytamy na stronie Szymona Hołowni.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Kiedy odbędą się wybory prezydenckie?

W środę wieczorem Jarosław Kaczyński i Jarosław Gowin opublikowali oświadczenie, z którego wynika, że 10 maja wybory prezydenckie nie zostaną przeprowadzone. Marszałek Sejmu Elżbieta Witek ma wyznaczyć nowe wybory "w pierwszym możliwym terminie". Jacek Sasin stwierdził, że najwcześniej odbędą się w czerwcu.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić