o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Angelika Karpińska
|

Wybory prezydenckie 2020. Szymon Hołownia opublikował zaskakujące wyniki badań

130
Podziel się

Szymon Hołownia opublikował wyniki badań czterech sondażowni. Wynika z nich, że to właśnie on ma największą szansę na to, by w II turze wyborów prezydenckich zmierzyć się z Andrzejem Dudą.

Wybory prezydenckie. Szymon Hołownia opublikował wyniki badań
Wybory prezydenckie. Szymon Hołownia opublikował wyniki badań (PAP)
bDgkIGGd

Szymon Hołownia mówił o wynikach badań w czasie środowej debaty prezydenckiej. Po jej zakończeniu na jego stronie pojawił się post, który je prezentuje.

Kandydat na prezydenta chciał, by różne firmy i za pomocą różnych metod badawczych zadały Polakom te same pytania. Na podstawie wyników badań czterech sondażowni sztab Hołowni wnioskuje, że to właśnie on "ma największą szansę na drugą turę z obecnym prezydentem".

bDgkIGGf

Szymon i Hołownia i jego sztabowcy apelowali, by Polacy nie bojkotowali wyborów. Twierdzili, że wtedy nie doszłoby do drugiej tury, a wybory wygrałby Andrzej Duda

Rozumiemy obawy o zdrowie. Ale jeśli bojkotujecie wybory ze względów ideologicznych, to dajecie Andrzejowi Dudzie przyzwolenie na dalsze psucie państwa - czytamy na stronie Szymona Hołowni.

Kiedy odbędą się wybory prezydenckie?

W środę wieczorem Jarosław Kaczyński i Jarosław Gowin opublikowali oświadczenie, z którego wynika, że 10 maja wybory prezydenckie nie zostaną przeprowadzone. Marszałek Sejmu Elżbieta Witek ma wyznaczyć nowe wybory "w pierwszym możliwym terminie". Jacek Sasin stwierdził, że najwcześniej odbędą się w czerwcu.

bDgkIGGl
bDgkIGGG
KOMENTARZE
(130)
Edek
6 miesięcy temu
Hołownia ludzie proszę was czy wy już rozumu nie macie? Jak można głosować na tego bekse z tvn
obserwatorka
6 miesięcy temu
Hownia najlepszy kandydat a ze płacze to pokazuje ze jest naturalny i prawdziwy
spieprz@j
6 miesięcy temu
Mamy parodię praworządności !!! Dwóch posłów rozgoniło wybory prezydenta RP, zarządzone przez marszałek sejmu - zgodnie z postanowieniami Konstytucji RP (?!). Nic się nie stało ??? Polacy !!! Nic się nie stało ???
bDgkIGGH
Lilka
6 miesięcy temu
Niech ci Mucha zaśpiewa " Nie płacz kiedy odjadę "
GGH
6 miesięcy temu
Hołownia super kandydat jak napotka problem to się PO prostu rozpłacze
Najnowsze komentarze (130)
lobotomek
6 miesięcy temu
Tylko Hołownia. Koniec z partyjnymi marionetkami.
Misiek
6 miesięcy temu
Jak czytam większość komentarzy to myślę że to 7-letnie dzieci piszą.Ale cześć Polaków tak ma,nic nie robić a bez powodu kogoś szkalowa c, a czemu? no abo tak.Moze włącz się jeden z drugim w kampanię Hołowni bo za chwilę obudzisz się w innym ustroju i to nie będzie demokracja.Potem będzie się chciało iść po rozum do głowy ale będzie za późno.
123
6 miesięcy temu
Szkoda,ze taki zatwardziały proszczepionkowiec i 5 g popiera. Obie te rzeczy niesprawdzone a bardzo kosztowne i na rękę ogromnym korporacją. " Daj mi lek a ja znajdę chorobę"- to powinno być logo farmacji
Agorka
6 miesięcy temu
Masz wyniki badan Szymonku z tvn 5% na wiecej nie zasługujesz za dobrze cie znamu z mamy talent te twoje głupie miny i diwcipy i wysmiewanie sie ludzi to potrawisz najlepiej hahaaa
Kokolon
6 miesięcy temu
Nasz prezydent to pan Andrzej Duda Polske trzeba reprezentowac z klasa wygramy wygramy jeszcze polska nie zginela głosujemy za P Duda
gert
6 miesięcy temu
są to badania TVN na zlecenie własnego błazna
Dziadek
6 miesięcy temu
w drugiej turze, gdy zagłosują wszyscy, to będzie pojedynek urzędującego prezydenta nie z Szymonem Hołownią, ale z tajemniczym kandydatem Nie Wiem
Chryszczata
6 miesięcy temu
Pilnujmy powiatów południowo-wschodnich, bo znowu będą "Łuny w Bieszczadach"?
bDgkIGGz
podolka
6 miesięcy temu
Ktoś, kto planuje pierwszą podróż po wybraniu do Kijowa, czyim jest "fajfuszkiem"? Bo przedtem sekretarze jeździli najpierw do Moskwy?
żyrafa
6 miesięcy temu
Czy ktoś, kto napisał książkę o "Boskich zwierzętach" i zadaje pytania, czy zwierzęta idą do nieba i gdzie są, gdy my będziemy w czyśćcu, dlaczego Bóg wygnał z raju człowieka, a nie wygnał zwierząt, może kandydować na Prezydenta sporego Narodu? Chyba, że uznamy się za zwierzęta człekokształtne? Czy raczej nie powinien poddać się badaniom specjalistycznym?
Ludzki
6 miesięcy temu
Wolę płaczącego Hołownię jak idiotyczne miny błazna z pałacu prezydenckiego.
bbb
6 miesięcy temu
Mediakracja :)
gdfsh
6 miesięcy temu
pozer i beksa.
GGH
6 miesięcy temu
Hołownia super kandydat jak napotka problem to się PO prostu rozpłacze
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić