Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 

Wybory prezydenckie 2020. Ujawniamy tajemnice kandydatów. A mogły zostać w ukryciu

13
Podziel się:

Kandydaci ubiegający się o fotel prezydenta podróżują od wiecu do wiecu, starając się pokazać potencjalnym wyborcom z jak najlepszej strony. A co z ich bardziej mroczną i wstydliwą stroną? Niektórzy skrywają całkiem ciekawe tajemnice.

Wybory prezydenckie 2020. Ujawniamy tajemnice kandydatów. A mogły zostać w ukryciu
Wybory prezydenckie zbliżają się wielkimi krokami. Ciekawa przeszłość kandydatów (Getty Images)

48-letni Andrzej Duda może pochwalić się dość nietypowym dziecięcym marzeniem. Jak podaje se.pl, urzędujący prezydent miał w młodzieńczych latach śnić o tym, że walczył w Powstaniu Warszawskim. Miał też bardziej "typowe" pasje - pragnął zostać kierowcą oraz udzielał się w harcerstwie. W latach młodzieńczych miał także zdobyć pseudonim "Duduś".

Rafał Trzaskowski miał natomiast zacięcie do aktorstwa. Jako 8-latek zagrał nawet w serialu "Nasze podwórko", jednak, jak widać, przyszłości w tym fachu nie odnalazł. Prywatnie, podobnie jak Andrzej Duda, jest zapalonym narciarzem. Ponadto aktualny prezydent Warszawy nie znosi muzyki country i techno.

Wybory prezydenckie 2020. Tajemnice kandydatów

Krzysztof Bosak jest najmłodszym z kandydatów w wyborach prezydenckich. Jest także wielkim miłośnikiem adrenaliny i jak twierdzi "Super Express" - najbardziej wysportowanym z kandydatów. W przeszłości trenował akrobatykę, teraz przerzucił się na windsurfing. Studiował architekturę, filozofię i ekonomię, jednak żadnych z tych studiów nie skończył.

Nie wszyscy wiedzą, że Szymon Hołownia jest niedoszłym zakonnikiem. Dwa razy przebywał w nowicjacie zakonu dominikanów, ale za każdym razem rezygnował. Hołownia o włos nie został także psychologiem, jednak na 5. roku rzucił studia na tym kierunku.

Rąbka tajemnicy o Władysławie Kosiniaku-Kamyszu uchylili jego znajomi. Mieli stwierdzić, że choć jest nieśmiały, to ma bardzo duże poczucie humoru. Ponadto ma być też nie lada łasuchem. Ponoć żona skradła mu serce właśnie przy pomocy ciasta z rabarbarem.

Nietypowe hobby Roberta Biedronia. Kandydat od lat zbiera przeróżne figurki Matki Boskiej z całego świata. "Nałogowo" biega, a po domu lubi chodzić nago.

Zobacz także: Wybory 2020. Leszek Miller krytykuje "cuchnącą kiełbasę". "Mam nadzieję, że ludzie nie dadzą się na to nabrać"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić