aktualizacja 

Wyjątkowa akcja gliwickich policjantów. Niespodzianka w szpitalu dziecięcym

6

Policjanci zrobili miłą niespodziankę małym pacjentom Szpitala Miejskiego nr 4 w Gliwicach. Akcja powstała, by poprawić humor dzieciom w czasie pobytu w szpitalu w okresie ograniczonych możliwości odwiedzin. Dzieci i ich opiekunowie byli zachwyceni. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Gliwiccy policjanci przygotowali niespodziankę dla małych pacjentów szpitala
Gliwiccy policjanci przygotowali niespodziankę dla małych pacjentów szpitala

Mali pacjenci nie spodziewali się takich gości. Wyjątkowa wizyta była skierowana do dzieci hospitalizowanych na oddziałach pediatrii i chirurgii dziecięcej Szpitala Miejskiego nr 4 w Gliwicach.

Z radiowozów, które podjechały pod budynek szpitala, wysiedli radośni policjanci. Mieli ze sobą olbrzymi transparent, głoszący słowa "Jutro będzie lepiej #razemdamyradę" oraz prezent, z którego wyleciało w niebo mnóstwo niebieskich balonów. Pojawiła się także maskotka śląskiej Policji - Sznupek.

Zobacz także: Szpitale podczas epidemii koronawirusa

Dzieci obserwowały niespodziankę ze szpitalnych balkonów. Na ich twarzach pojawił się uśmiech. Wspaniała inicjatywa przyniosła wiele radości podczas trudnego czasu pobytu w szpitalu.

Spotkanie z dziećmi to wynik owocnej współpracy. Akcję w trudnych warunkach spowodowanych pandemią, przygotowali policjanci z wydziału prewencji oraz ruchu drogowego wraz z personelem gliwickiego szpitala.

Podziel się dobrym newsem! Prześlij go nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić