aktualizacja 

Wypadek w Krakowie. Samochód nie powinien przewozić pasażerów

Nowe fakty w sprawie wypadku, do którego doszło w Krakowie, przy moście Dębnickim. Patryk P. (syn znanej celebrytki) nie był pod wpływem środków odurzających czy narkotyków. Mężczyzna nie powinien natomiast przewozić pasażerów z tyłu. Jego pojazd nie był do tego przystosowany.

Wypadek w Krakowie. Samochód nie powinien przewozić pasażerów
Syn znanej celebrytki nie powinien zabierać dwóch dodatkowych pasażerów (Policja)

15 lipca w wypadku w Krakowie zginęło czterech mężczyzn jadących sportowym autem Renault Megane. Wiadomo już, że sprawca wypadku przy moście Dębnickim w Krakowie nie powinien przewozić pasażerów w tylnej części pojazdu.

O sprawie informuje RMF FM. Samochód nie miał z tyłu foteli i pasów bezpieczeństwa. Dwóch pasażerów siedziało najprawdopodobniej na tzw. pace, bez jakiegokolwiek zabezpieczenia.

Nie ma jednak żadnych informacji dotyczących tego, czy mogliby przeżyć zdarzenie, gdyby podróżowali w fotelach, zapięci pasami bezpieczeństwa. Być może mogło to w znaczący sposób wpłynąć na ich bezpieczeństwo.

Syn znanej celebrytki nie był pod wpływem środków odurzających.

Wiadomo już również oficjalnie, że Patryk P., który prowadził żółte, sportowe Renault Megane miał 2,3 promila alkoholu we krwi. Badania toksykologiczne wskazały, że mężczyzna nie był jednak pod wpływem środków odurzających czy innych, o działaniu narkotycznym.

Ofiary zdarzenia to cztery osoby w wieku od 20 do 24 lat. Służby przybyły na miejsce kilka minut po wypadku, ale z wraku pojazdu wyciągnęły już martwych mężczyzn. Do pracy konieczne było użycie specjalistycznych narzędzi hydraulicznych.

Jak doszło do wypadku? Kierowca stracił panowanie nad autem, przejechał przez skrzyżowanie, uderzył w sygnalizację i z ogromną prędkością zjechał po schodach na bulwar, uderzając we fragment mostu Dębnickiego.

Policja potwierdziła już, że kierowcą auta był syn Sylwii Peretti. To celebrytka znana z udziału w programie Królowe Życia.

Autor: MAL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić