Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Milionerka w "kałuży krwi" po wypadku na Korfu. Ujawniono jej ostatnie słowa

18
Podziel się

Brytyjka poniosła śmierć w trakcie pobytu na greckiej wyspie Korfu. Wciąż nie są znane wszystkie okoliczności jej śmierci. Przyjaciel, który odnalazł ranną 60-latkę, podzielił się nowymi szczegółami. Wyznał, co zmarła powiedziała mu tuż przed śmiercią.

Milionerka w "kałuży krwi" po wypadku na Korfu. Ujawniono jej ostatnie słowa
W chwili śmierci Claire Glatman miała 60 lat (Facebook)
bCXWBhMB

Claire Glatman zmarła po tym, jak została potrącona przez motorówkę. Milionerka próbowała zwrócić na siebie uwagę właściciela pojazdu, machając i wołając. Ten nie zdążył jednak wyhamować albo zmienić kierunku i doszło do uderzenia 60-latki.

Claire Glatman nie żyje. Jak brzmiały jej ostatnie słowa?

Ostatnią osobą, której udało się porozmawiać ze zmarłą, był jej przyjaciel. Jak opowiedział jeden ze świadków w rozmowie z "The Sun", 60-latka leżała "w kałuży krwi". Mimo obrażeń Glatman zdążyła jeszcze poprosić o pomoc.

bCXWBhMD
Przybiegł, aby znaleźć ją w kałuży krwi, która go zszokowała. Twierdził, że powiedziała mu: "Potrzebuję pomocy" – i to były jej ostatnie słowa – twierdzi źródło "The Sun".

Zobacz też: Policjanci wreszcie złapali zabójcę. Śledztwo trwało ponad 10 lat

Ciało zbadał koroner Ioannis Aivatidis. Zgodnie z jego ustaleniami 60-latka miała urazy lewego nadgarstka, klatki piersiowej, miednicy i górnej części prawej nogi. W wyniku obrażeń doszło do krwotoku wewnętrznego i śmierci kobiety mimo próby reanimacji.

bCXWBhMJ

Grecka policja dąży do ustalenia, kto był właścicielem motorówki. Funkcjonariusze przesłuchali już pozostałych turystów, którzy mają domki na Korfu. Ministerstwo Spraw Zagranicznych Wielkiej Brytanii deklaruje pomoc i wsparcie dla rodziny zmarłej w tych trudnych chwilach.

Wspieramy rodzinę Brytyjki po jej śmierci na Korfu, a nasi pracownicy pozostają w kontakcie z grecką policją. Nasze myśli są z jej rodziną w tym trudnym czasie – cytuje oświadczenie MSZ "Mirror".

Dziennikarzom nie udało się ustalić, czy przyjaciel jest tą samą osobą, która tragicznego dnia wybrała się z Glatman popływać. Zmarła spędzała na Korfu wakacje razem ze swoim mężem, multimilionerem Markiem Glatmanem. Para poznała się 30 lat wcześniej – właśnie na tej greckiej wyspie. 60-latka osierociła czworo dzieci.

bCXWBhNe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(18)
Aneta
2 tyg. temu
jak można napisać tak bzdurny artykuł, szok
Nabrałem się.
2 tyg. temu
Ja Pier... "Potrzebuję pomocy"... No powiem Wam szczerze, że wprowadziliście emocje jak w dobrej powieści.
Jansuz Nawa
2 tyg. temu
Myślałem że mu powiedziała że bardzo chce aby to on własnie otrzymał w spadku jej pieniądze.Myślałem żo ona mu powie że wie że umiera i że to własnie jemu a nie jej dzieciom nalezy sie cały jej majatek.
bCXWBhNf
asiiek
2 tyg. temu
"potrącona przez motorówkę" i leżała w kałuży krwi, to gdzie ta motorówka ja potrąciła?
hmm
2 tyg. temu
"nie zdążył jednak wyhamować" motorówki nie mają hamulca...
Najnowsze komentarze (18)
xzxbqaxvb
2 tyg. temu
wiem, co powiedziała.. ..Można dodać, że na terenie Białorusi szkolono ukraińskich dywersantów, faszystów i specnaz, których aktywność wykryto podczas manifestacji. Jeszcze nie wiadomo, kto kogo przechytrzył, ale jest pewnym, że w przypadku bardziej radykalnych, krwawych starć te siły wsparłyby opozycję. Niestety, manifestacje to na sukces zbyt mało, a w przypadku represji obiecane wsparcie to kropla w morzu potrzeb. Polska na Białorusi postrzegana jest jako sojusznik opozycji i tych właśnie antydemokratycznych sił, które bezwzględnie rządzą w Ukrainie.. Jednym słowem na długie lata tkwimy w bagnie i jest git. A.. jeszcze wczoraj chcieli przyznać sobie podwyżki. Dziś przyjmują Ukraińców, Białorusinów i kolorowych, a jutro.. Polaków zasilających państwowe konta ubezpieczenia społecznego czeka nędza i wegetacja pod mostem. Jak pod rządami PiS-u znowu skreślicie "sześć zer po jedynce", może was otrzeźwi.. Jakieś pytania ? Bo już słyszę odpowiedzi.. Oj tam.. Oj.. tam.. Damy radę. Ka. - Nalie.
Robert Nl
2 tyg. temu
Pani Ewelino. Dlaczego Pani nam to robi???
Wstyd mi
2 tyg. temu
czytając komentarze uśmiałam się tak,że aż wstyd
dziecko 55+
2 tyg. temu
A po ile lat mają te osierocone dzieci?!
bez
2 tyg. temu
tania sensacja i po co?
jondrek
2 tyg. temu
Ewelino! Nie pij w pracy !
ratownik
2 tyg. temu
co robila na pelnym morzu po za bojami
pl1
2 tyg. temu
to jest przykład jak można zginąć przypadkiem, bo ktoś ślepy, nie ma wyobrażni albo ograniczony etc chyba że to było celowe działanie i sprawca osiągnął cel
bCXWBhMX
miki
2 tyg. temu
Pani Ewelina Kolecka LITOsCI!!!!zwymiotowałem z wrażenia!!!! a nie powiedziała przypadkiem, pozdrówcie ode mnie złotego psa??/
Ewa
2 tyg. temu
Pewnie wszystkim jej śmierć podpasowała? Tyle kasy zostawiła.
xxxx
2 tyg. temu
autor na bank pisze harlekiny
asiiek
2 tyg. temu
"potrącona przez motorówkę" i leżała w kałuży krwi, to gdzie ta motorówka ja potrąciła?
szok
2 tyg. temu
Czytać się tego nie da.
Nabrałem się.
2 tyg. temu
Ja Pier... "Potrzebuję pomocy"... No powiem Wam szczerze, że wprowadziliście emocje jak w dobrej powieści.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić