aktualizacja 

"Zabił go". Wstrząsające nagranie chwili wypadku. Rowerzysta był bez szans

338

W sieci pojawiło się straszne wideo. Widać na nim śmiertelne potrącenie rowerzysty przez ciężarówkę. Wypadek miał miejsce w Byczynie. Tragedia wydarzyła się 23 października, teraz do sieci trafiło jej nagranie.

"Zabił go". Wstrząsające nagranie chwili wypadku. Rowerzysta był bez szans
Rowerzysta zginął pod kołami ciężarówki (YouTube, sony25)

23 października w Byczynie doszło do tragicznego wypadku. Rowerzysta w podeszłym wieku wyjeżdżał na ulicę ze stacji benzynowej. Niestety nie zauważył jadącej ciężarówki przewożącej drewno i wjechał wprost pod jej koła. Z ciężkim urazem nóg został przetransportowany helikopterem LPR do szpitala. Poszkodowany zmarł niedługo później.

W sieci pojawiło się nagranie z wypadku. Opublikowano je 10 listopada, czyli ponad dwa tygodnie od zdarzenia. Scenę potrącenie nieuważnego rowerzysty uchwyciła kamera zamontowana w kokpicie pojazdu jadącego tuż za ciężarówką z drewnem. Mężczyzna nie miał szans w starciu z gigantem.

Potrącenie spotkało się z natychmiastową reakcją innych osób. Do potrąconego od razu podeszła przejeżdżająca na rowerze kobieta. Po chwili zatrzymał się samochód, z którego wyszedł mężczyzna. Następnie dołączył do nich kierowca ciężarówki. Nie mieli wątpliwości, że poszkodowany doznał poważnych obrażeń. "Zabił go, wjechał mu pod samochód" - powiedział autor filmu przez samochodowe radio.

Nagranie nie pozostawia żadnych złudzeń. Winowajcą wypadku był rowerzysta, który włączył się do ruchu w niedozwolonym miejscu. Z powodu swojej nieuwagi wymusił pierwszeństwo na jadącej ciężarówce. Kierowca nie miał szans w porę zahamować.

Zobacz także: Marsz Niepodległości. Będzie pirotechnika? Krzysztof Bosak: "Nie widzę żadnego problemu"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić