GGG| 
aktualizacja 

Zachowanie tirowców mrozi krew w żyłach. Nie wiedzieli, że wszystko nagrywa policja

15

Policjanci z podlaskiej grupy Speed złapali na gorącym uczynku dwóch piratów drogowych. Wyczyny zagranicznych kierowców TIR-ów zostały nagrane i opublikowane w sieci.

Zachowanie tirowców mrozi krew w żyłach. Nie wiedzieli, że wszystko nagrywa policja
Kadr z nagrania kamery (Policja)

Zagraniczni kierowcy TIR-ów mogą mówić o sporym pechu. Mężczyźni zapewne nie myśleli, że tak szybko poniosą konsekwencje swojego nieodpowiedzialnego zachowania na drodze. 17 listopada ich niebezpieczne manewry nagrał, jadący za nimi, nieoznakowany radiowóz podlaskiej grupy Speed. Wideo zostało opublikowane na Facebooku.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Kierowcy TIR-ów pozwolili sobie na zdecydowanie za wiele. Postanowili wyprzedzać ciąg samochodów osobowych na łuku drogi krajowej numer 8 w rejonie Kolnicy. Cały manewr wykonali na linii ciągłej w miejscu niedozwolonym. Łamiąc wiele przepisów, stworzyli gigantyczne zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

Po nielegalnym manewrze obaj kierowcy zostali natychmiastowo zatrzymani. Okazało się, że byli to obywatele Litwy i Łotwy. Za nieodpowiedzialne zachowanie na drodze obaj zostali ukarani mandatami karnymi.

Zobacz także: Stoki narciarskie w reżimie sanitarnym. "To mi się w głowie nie mieści"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić