oprac. Kamil Różycki| 

Zaginął 29-letni Zbigniew z Gniezna. Policja apeluje o pomoc

Komenda powiatowa policji w Gnieźnie apeluje o pomoc w poszukiwaniach. Poszukiwany jest 29-letni Zbigniew Kozubiński, z którym utracono kontakt w środę 24 kwietnia. Mężczyzna w momencie zaginięcia przebywał w miejscowości Federsdorf-Vogelsdorf niedaleko Berlina. Tego dnia miał wrócić do domu.

Zaginął 29-letni Zbigniew z Gniezna. Policja apeluje o pomoc
Zaginiony Zbigniew Kozubiński, policja prosi o pomoc w poszukiwaniach (Facebook, Pixabay, AndrzejRembowski, KPP w Gnieźnie)

We wtorek 30 kwietnia 2024 roku w swoich social mediach komenda powiatowa policji w Gnieźnie zamieściła specjalny apel. Dotyczy on poszukiwań 29-letniego mieszkańca, który zaginął w czasie swojego pobytu w Niemczech. Zbigniew Kozubiński zaginął 24 kwietnia w okolicach Federsdorf-Vogelsdorf skąd miał wracać do Polski.

Policjanci z Gniezna poszukują Zbigniewa Kozubińskiego. Ostatni kontakt telefoniczny zaginiony nawiązał z rodziną mieszkającą w Polce w środę, 24 kwietnia 2024 roku. Przebywał wówczas w miejscowości Federsdorf-Vogelsdorf. Mężczyzna w tym czasie wracał do domu w Polsce. Od tego dnia nie nawiązał kontaktu z najbliższymi, nie powrócił także do miejsca zamieszkania - czytamy w komunikacie komendy powiatowej policji w Gnieźnie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pudełka z niespodzianką w busie. Odkrycie na A1 pod Zabrzem

Policjanci proszą o jakiekolwiek informacje

Ostatni raz jeszcze w Niemczech telefonicznie kontaktował się z bliskimi w Gnieźnie, do którego miał wrócić. Jak się jednak okazało, pomimo długich oczekiwań rodziny, Zbigniew Kozubiński nie pojawił się w domu. Nie dał również potem żadnego znaku życia, znikając bez śladu. Obecnie jego poszukiwaniami zajęła się gnieźnieńska policja.

Z tego też powodu, każda osoba, która widziała lub wie, gdzie może przebywać zaginiony Zbigniew Kozubiński proszona jest o kontakt. Nawet najmniejsza wskazówka może pomóc w odnalezieniu 29-latka, który może znajdować się zarówno w Polsce, jak i w Niemczech.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Osoby, które posiadają wiedzę na temat miejsca przebywania Zbigniewa Kozubińskiego, prosimy o kontakt z dyżurnym policji w Gnieźnie pod numerem telefonu 47 77 21 211 lub telefon alarmowy 112 - czytamy w komunikacie wielkopolskich policjantów.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić