Zaginęła 12-letnia Nikola. Policja prosi o pomoc

10

Policjanci z Komisariatu Policji w Lewinie Brzeskim poszukują zaginionej 12-letniej Nikoli Nowak. Dziewczynka po raz ostatni była widziana 8 listopada przed godziną 8:00 rano w Olszance, gdy wychodziła z domu. Do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała żadnego kontaktu z bliskimi.

Zaginęła 12-letnia Nikola. Policja prosi o pomoc
Policjanci z Komisariatu Policji w Lewinie Brzeskim poszukują zaginionej 12-letniej Nikoli Nowak. (Facebook)

12-letnia Nikola Nowak zaginęła 8 listopada br. przed godziną 8:00 rano. Wówczas po raz ostatni była widziana w miejscu zamieszkania w Olszance (powiat brzeski). Do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Na facebookowym profilu "SOS Zaginięcia" poinformowano, że telefon Nikoli logował się w poniedziałek 8 listopada o godz.8:05 w miejscowości Skarbiszów (powiat opolski, gmina Dąbrowa), czyli 40 km od miejsca zamieszkania.

Rysopis Nikoli:

  • wzrost 170 cm
  • włosy brązowe do ramion
  • oczy brązowe
  • w dniu zaginięcia ubrana była w katanę jeansową koloru niebieskiego, czarne spodnie jeansowe z przetarciami na kolanach, białe sportowe buty

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Nikoli Nowak, proszone są o kontakt z policjantami z Lewina Brzeskiego pod numerem telefonu 47 86 33 603 oraz z najbliższą jednostką na terenie całego kraju pod numerem 112.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Najnowsze informacje z granicy z Białorusią. Doszło do incydentu
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić