Karolina Woźniak| 
aktualizacja 

Sprawa Madeleine McCann. Słowa Christiana B. budzą przerażenie

57

Christian B. miał wypowiedzieć te słowa w 2014 roku podczas rozmowy z kolegami z pracy. Mężczyzna pracował wówczas w kiosku. Miał powiedzieć: "Świnie też jedzą ludzkie mięso".

Sprawa Madeleine McCann. Słowa Christiana B. budzą przerażenie
Nowe informacje w sprawie zaginięcia Madeleine McCann. (Facebook, Premier Christian Radio)

Lenta Johlitz, która była barmanką w barze nieopodal kiosku, wspomina reakcję Christiana na rozmowę o zaginięciu Madeleine McCann. "Kiedy rozmawiałyśmy z koleżanką o sprawie Madeleine, on wpadł w furię" - wspomina 34-latka.

Christian B. cieszył się z morderstwa Madeleine McCann?

Kobieta wspomina, że Christian B. "chciał, żebyśmy przestały rozmawiać. Krzyknął, że dziecko jest martwe i dobrze". Dodał również, że "można sprawić, że ciało szybko zniknie. Świnie też jedzą ludzkie mięso". Taka wypowiedź może wskazywać na to, co podejrzany zrobił z ciałem Madeleine McCann.

Christian B. jest głównym podejrzanym w sprawie zaginięcia Madeleine McCann. Dziewczynka zniknęła z apartamentu w kurorcie Praia da Luz w Portugalii. Do zdarzenia doszło 3 maja 2007 roku. Policja wiąże również mężczyznę ze sprawą zaginięcia dwójki innych dzieci.

64-letni Peter Erdmann, opiekun szkolny w rodzinnym mieście Chrisiana B. zdradził również, że zachowanie mężczyzny było podejrzane od samego początku. Jak podaje euroweeklynews.com, główny podejrzany w sprawie zaginięcia Madeleine McCann, lubił kąpać uczniów. Dawał im zabawki.

43-letni Christian B. był stałym bywalcem baru, który znajdował się obok jego miejsca pracy. Brał tam narkotyki i spożywał alkohol. Często zachowywał się tak głośno, że mieszkańcy wzywali policję. Jak podaje portal, pewien miejscowy o imieniu Norbert zdradził, że na szyi byłej dziewczyny Christiana często były siniaki.

Często był agresywny wobec kobiet. Miał dziewczynę z Kosowa. Zawsze ją bił. Raz nawet ją widziałem ze śladami po duszeniu na szyi - dodał Norbert.

Christian B. przebywa obecnie w więzieniu w Kilonii. Odsiaduje wyrok 15 miesięcy za handel narkotykami. Prokurator, który prowadzi sprawę Madeleine McCann, oświadczył wczoraj, że "nie ma jeszcze wystarczających dowodów na oskarżenie tego mężczyzny".

Zobacz także: Prolog: Łukasz Wroński opowiada o zbrodniach, które wstrząsnęły Polską

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić