Zapytali go o spadające sondaże PiS. Fogiel odpowiada

38

Podczas wizyty w Radiu ZET Radosław Fogiel wypowiadał się na temat spadających sondaży Prawa i Sprawiedliwości. Jednocześnie zaznaczał, że konieczne jest ocenianie strategii działania "na bieżąco". - Jeśli będzie taka potrzeba, to będziemy ją dostosowywać - podkreślał.

Zapytali go o spadające sondaże PiS. Fogiel odpowiada
Radosław Fogiel (Getty, Mateusz Wlodarczyk/NurPhoto)

W Radiu ZET Radosław Fogiel mówił choćby o spadających sondażach Prawa i Sprawiedliwości, ale i o strategii jego partii. - Musimy oceniać ją na bieżąco. Jeśli będzie taka potrzeba, to będziemy ją dostosowywać. Jak na razie mamy do czynienia z drugą stroną, która łamie wszelkie zasady, jeśli chodzi o funkcjonowanie w demokracji - spostrzegał.

Jednocześnie zapewniał, że PiS to "ugrupowanie do szpiku kości demokratyczne". - To nasi konkurenci stworzyli rząd i zamiast przyjmować ustawy, rządzić jak Pan Bóg przykazał, to robią kombinacje z uchwałami i próbują łamać prawo - ocenił były rzecznik Prawa i Sprawiedliwości.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Grażyna Torbicka o Oscarach. Które filmy są jej faworytami?

Bogdan Rymanowski dopytywał, czy PiS jest partią dla młodych ludzi. - Też - odparł krótko Radosław Fogiel. Takiego zdania jest tymczasem tylko 8 proc. uczestników sondy na radiozet.pl.

Z każdego procenta młodego człowieka będziemy się cieszyć. Jestem przekonany, że liczba będzie rosła - komentował polityk PiS.

Kamiński i Wąsik w Parlamencie Europejskim?

W trakcie internetowej części programu "Gość Radia ZET" Radosław Fogiel był pytany także o to, czy Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik zostaną umieszczeni na listach Prawa i Sprawiedliwości do Parlamentu Europejskiego.

W moim przekonaniu byliby nie tylko bardzo dobrymi kandydatami, ale i bardzo dobrymi posłami do Parlamentu Europejskiego. Takimi, którzy są żywym dowodem, że w Polsce pewne sprawy nie idą dobrze, że ludzi, którzy walczą z korupcją chce się zamykać do więzień. A tych, którzy mogli mierzyć się z oskarżeniami o korupcję, wysyła się do Brukseli - podkreślił.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić