Jan Manicki
Jan Manicki| 
aktualizacja 

Zdjęcie ze "ślicznotką" na profilu posła PiS. Twierdzi, że to atak hakerów

32

Na profilu posła PiS Marcina Kamila Duszka pojawił się kontrowersyjny wpis. Na Facebooku zamieszczono zdjęcie polityka w towarzystwie kobiety. Podpis głosił, że przedstawiona na fotografii "ślicznotka" zostanie jego nową sekretarką.

Zdjęcie ze "ślicznotką" na profilu posła PiS. Twierdzi, że to atak hakerów
Poseł PiS Marcin Kamil Duszek w centrum skandalu. Twierdzi, że hakerzy włamali się na jego konto (Facebook)

Marcin Kamil Duszek oświadczył, że ktoś włamał się na jego konto na Facebooku. Osoba ta miała opublikować w portalu społecznościowym prywatne fotografie polityka. Na jednej z nich, poseł podróżuje samochodem z kobietą o imieniu Izabela.

Poznajcie tę ślicznotkę! Izabela będzie moją nową sekretarką. Udowodniła już swój profesjonalizm i będzie moją prawą ręką we wszystkich sprawach. Moi koledzy posłowie będą zazdrościć – głosił wpis.

"Ślicznotka". Na Facebooku zamieszczono prywatne zdjęcia posła

W komentarzach pod wpisem pojawiły się kolejne zdjęcia, które rzekomo miał wstawić poseł PiS. Na jednym z nich pokazana wcześniej kobieta pozuje w krótkiej spódniczce, na drugim zaś widać kobiece pośladki.

Fotografie zostały już usunięte. Użytkownicy mediów społecznościowych zapisali jednak kontrowersyjne posty opublikowane na koncie posła.

Kontrowersyjne zdjęcia posła PiS. Twierdzi, że ktoś włamał mu się na konto

Parlamentarzysta odniósł się do sprawy kilka godzin później. Za pomocą serwisu społecznościowego poinformował, że nie on opublikował zdjęcia. Marcin Duszek ogłosił, że ktoś włamał się na jego konto.

Oświadczam, że na moje prywatne konto facebookowe nastąpiło włamanie. Sprawa została zgłoszona i mam nadzieję, że jak najszybciej zostanie wyjaśniona – napisał Duszek.

Obejrzyj także: Lech Kołakowski odchodzi z PiS. Komentarz Roberta Biedronia

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić