Zdjęcie zmarłego. Po dramacie w Złotych Tarasach opublikowała je policja

168

Policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa-Śródmieście proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który tragicznie zginął w centrum handlowym Złote Tarasy. Wówczas spadł z dużej wysokości i nie udało się go uratować.

Zdjęcie zmarłego. Po dramacie w Złotych Tarasach opublikowała je policja
Policjanci apelują o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny (Facebook)

Do tragedii doszło w czwartek, 28 października w centrum Warszawy. Wówczas w centrum handlowym Złote Tarasy mężczyzna spadł z trzeciego piętra i poniósł śmierć na miejscu. Lekarze, którzy przybyli na miejsce stwierdzili jego zgon.

Nie udało się ustalić tożsamości ofiary

Od czasu tego tragicznego wypadku minęło dwa miesiące, ale policji dotychczas nie udało się ustalić tożsamości ofiary, ponieważ mężczyzna nie miał przy sobie żadnych dokumentów. Funkcjonariuszom udało się ustalić, że kilka godzin przed śmiercią był widziany w innych miejscach w okolicy.

Był widziany w kilku sklepach, kioskach i barach mieszczących się w podziemiach dworca centralnego - przekazał podinsp. Robert Szumiata ze śródmiejskiej policji.

Policja publikuje zdjęcie zmarłego mężczyzny

Policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa-Śródmieście ustalili, że mężczyzna miał około 50-60 lat i był po przebytej niedawno operacji wszczepienia biologicznej zastawki aorty.

Aby ustalić tożsamość mężczyzny, policja opublikowała zdjęcie z monitoringu, który uchwycił wizerunek mężczyzny tuż przed jego śmiercią. Prosi każdego, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę, o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

Zobacz także: Odkrył średniowieczną kolekcję monet. Poszukiwacz-amator z Opolszczyzny z zarzutem
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić